Tefeci Bul, Tefeci Adresleri, Tefeci Telefonları

Tefeci arıyorum diyen arkadaşlarımız yazımızı dikkatli olarak okuyunuz.Hızlıca sonuca ulaşmak isteyenler biliyorum hemen tefeci adresleri ve tefeci telefon numaraları verin diyor ama siz okumaya devam ediniz.

Öncelikle sizlere şunu öneririm;

1)Tefecilik yasal olarak suçtur.

2)Tefeciye gitmeden önce bankaları denediniz mi?

Bankalar sicili bozuk olanlara veya kara listedekilere kredi vermiyorlar biliyorum ama hepsi değil. Garanti, Akbank veya Yapı Kredi gibi büyük bankalar vermeyebilir bilir ama Fiba Banka, burganbank ve Aktif Banka gibi bankalar özellikle kara listedekilere, kredi çekemeyenlere ve kredi notu düşük olanlar için sağladıkları krediler var. Öncelikleri bunları araştırınız. Onun dışındaki yöntemler için okumaya devam ediniz.

Daha sonra yapacağınız 2. yol ise PTT üzerinden kredi çekmeye çalışmak bir çok kişi internette sorunlu kredileriniz çıkartılır diye ilan veriyorlar ya bu kişiler size ptt den kredi çıkartıyorlar. Yani diğer bankalara göre pttden kredi almak daha kolay.

Yapmanız gereken 3. yok ise internetten kredi imkanlarına bakmak lazım. İnternet üzerine bir çok sitede kredi veren kimselere ulaşabilirsiniz. Talep çok olduğu için geri dönüşler yavaş olabilir ama özellikle sayfaların aşağısı yorum kısımlarından yazarak kredi ve borç imkanı sağlayanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tefeciliğe gelince; Tefecilik geleneksel yahudi mesleğidir. Bunun için bana göre bu kadar söz bile yeter o yüzden ilk 3 yolu denemek kafi ve tefecilerden uzak durmak gerekir.Sadece günaha girmenin ötesinde çok daha büyük felaketlere sebep olur daha fazla günaha girmenize ve zarar uğramanıza neden olabilir.Irz Namus canınız bile durma göre tehlikeye girebilir. Sizler için yukarıda 3 tane yol anlattım onları dikkate almanız yeterli olur.

 

43 comments on “Tefeci Bul, Tefeci Adresleri, Tefeci Telefonları
 1. Burak dedi ki:

  BANKALARDAN KREDİ ALAMAYAN SSK’SIZ ÇALIŞAN PUANI DÜŞÜK KİŞİLERE KREDİ
  CIKARTILIR. AYNI GÜNDE KREDİNZİ KULLANABİLRSİNİZ. ARAYIN 0553 108 96 12…

 2. havva geleşş dedi ki:

  benim acilen paraya ihtiyacim var 3bankaya kredi borcumu kapatmak icin pek umudum yok burdan ama yinede sansimi denemek istedim

 3. osman dedi ki:

  istanbulda memurum.10000 tl ye ihtiyacım var.

 4. ercü arıkan dedi ki:

  Mühendisim.Eskişehirden 4-5 bin lira borç verebilecek birisini arıyorum.0 535 576 23 13 telefon numaram

 5. başaran dedi ki:

  Acil 30 bin lazım yardımcı olursanız teşekkürler

 6. feride dedi ki:

  Lütfen bi cevap yazin

 7. colkan dedi ki:

  Merhaba, İstanbuldayım ssk ve maaşım var acil 10.000 tl ye ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir