İstanbulda Kimler Borç ve Kredi Veriyor

İstanbulda borç/kredi veren kimseler oldukça fazla olup taleplerinizi sayfamız üzerinden onlara iletebilirsiniz. Günümüzde pek çok kişinin maddi sıkıntıları var değil mi? Hele birde bu sıkıntıları giderecek biri yada birileri yoksa daha da çekilmez oluyor. Ancak internet üzerinden para alışverişi gerçekleştirildiği de bir gerçek. Evet yanlış duymadınız. İnternet üzerinden borç paraya veya krediye ihtiyacı olanlara yardımcı oluyorlar. Bu kişiler veya kuruluşlar yayınladıkları ilanlar ile ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor ve borç para veriyorlar. Üstelik, banka ile sorun yaşayanlar da dahil bu kişilere her ay ödeme yaparak sıkıntılarından kurtuluyorlar. Peki, İstanbulda borç/kredi veren kimseler var mı? Elbette var. Özellikle İstanbul’da bu kimseler oldukça fazla olup, şimdiye kadar sayısız kişiye ulaştılar. Eğer sizin de acil paraya ihtiyacınız varsa bu kimselere sayfamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Peki, İstanbulda borç/kredi veren kimselere nasıl ulaşırım? Yorum bölümüne sıkıntınızı anlatan yazınıza ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu yazara kborç/kredi verenlere ulaşabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi sakın unutmayın. Ayrıca,istanbulda borç/kredi veren kimseler de ilanlarını ücretsiz olarak verebilir, paraya ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirler.

PARAYA SIKIŞANLARA YARDIMCI OLUYORUZ

Acil para lazım diyen herkese yardımcı oluyoruz.5 Bin TL’den 50 Bin TL’ye kadar nakit para isteyenler bize ulaşsınlar. Tek gereken çalıştığınızı gösterir belgedir. Detaylar yüzyüze görüşülecektir.Sadece İstanbul içine verilecektir.

ACİL KREDİ İSTİYORUM

Borçlarımdan kurtulmak için acil 20 Bin TL’ye ihtiyacım var. Bana yardımcı olabilecek olanlar lütfen bana ulaşsınlar. Devlet memuruyum. Düzenli bir gelirim var. Her ay düzenli olarak ödeme yapabilirim. Lütfen ciddi olmayanlar iletişim kurmasınlar.

135 comments on “İstanbulda Kimler Borç ve Kredi Veriyor
  1. Rümeysa dedi ki:

    Detaylı bilgi almak için acil olarak dönüş yapmanızı rica ederim krediye ihtiyacım var. Daha öncesinde bankadan kredi kullandım ilk 3 ayını taksit olarak sonra hepsini tek seferde ödeyip kapattım fakat kredi kartı borclarım vardı onlar puanımı düşürmüş 5 ay öncesinde onlarında hepsini ödeyip kapattım. Şuan her hangi bir bankaya kredi borcum yada kredi kartı ödemem yok.

  2. Tülin dedi ki:

    Acil 10000 TL lazım istanbul pendik

  3. Tülin dedi ki:

    Acil 20000 TL ihtiyacım pendik/İstanbul ne zaman yanıt alırim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir