İstanbulda Kimler Borç ve Kredi Veriyor

İstanbulda borç/kredi veren kimseler oldukça fazla olup taleplerinizi sayfamız üzerinden onlara iletebilirsiniz. Günümüzde pek çok kişinin maddi sıkıntıları var değil mi? Hele birde bu sıkıntıları giderecek biri yada birileri yoksa daha da çekilmez oluyor. Ancak internet üzerinden para alışverişi gerçekleştirildiği de bir gerçek. Evet yanlış duymadınız. İnternet üzerinden borç paraya veya krediye ihtiyacı olanlara yardımcı oluyorlar. Bu kişiler veya kuruluşlar yayınladıkları ilanlar ile ihtiyaç sahiplerine ulaşıyor ve borç para veriyorlar. Üstelik, banka ile sorun yaşayanlar da dahil bu kişilere her ay ödeme yaparak sıkıntılarından kurtuluyorlar. Peki, İstanbulda borç/kredi veren kimseler var mı? Elbette var. Özellikle İstanbul’da bu kimseler oldukça fazla olup, şimdiye kadar sayısız kişiye ulaştılar. Eğer sizin de acil paraya ihtiyacınız varsa bu kimselere sayfamız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Peki, İstanbulda borç/kredi veren kimselere nasıl ulaşırım? Yorum bölümüne sıkıntınızı anlatan yazınıza ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu yazara kborç/kredi verenlere ulaşabilirsiniz. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi sakın unutmayın. Ayrıca,istanbulda borç/kredi veren kimseler de ilanlarını ücretsiz olarak verebilir, paraya ihtiyacı olanlara yardımcı olabilirler.

PARAYA SIKIŞANLARA YARDIMCI OLUYORUZ

Acil para lazım diyen herkese yardımcı oluyoruz.5 Bin TL’den 50 Bin TL’ye kadar nakit para isteyenler bize ulaşsınlar. Tek gereken çalıştığınızı gösterir belgedir. Detaylar yüzyüze görüşülecektir.Sadece İstanbul içine verilecektir.

ACİL KREDİ İSTİYORUM

Borçlarımdan kurtulmak için acil 20 Bin TL’ye ihtiyacım var. Bana yardımcı olabilecek olanlar lütfen bana ulaşsınlar. Devlet memuruyum. Düzenli bir gelirim var. Her ay düzenli olarak ödeme yapabilirim. Lütfen ciddi olmayanlar iletişim kurmasınlar.

135 comments on “İstanbulda Kimler Borç ve Kredi Veriyor
 1. aslı dedi ki:

  çok acil 50 bin liraya ihtiyacım var. yardımcı olabilir misiniz?

 2. muharrem dedi ki:

  bankalara olan borcum için 10.000 tl’ye ihtiyacım var.yardımcı olabileceklere çok teşekkür ederim.

 3. ayse dedi ki:

  30 bin tlye ihtiyacim var avrupanin en ii is vereninde calisiyorum .ozel bir durumdan dolayi cok zor durumda kaldim aylik bir bucuk odeme sozu vererek kredi cekmek istiyorum yardımci olabilecekseniz haber bekliycem .

 4. vural dedi ki:

  Merhabalar sitenize tesadüfen rastladım derdime derman ararken hayatı derecede acil el borcumu ödemek için 16 bin tl ye ihtiyacım var
  Uzun süredir sigortalı çalışıyorum maaşım 2100 hane gelirim 4000
  gerekli senet ve taksitler halinde aylık odeyebilecegim tutar 600 tl dir yardımlarınızi rica ediyorum dediğim gibi hayatı derecede önemli lütfen donuslerinizi bekliyorum.saygilar.

 5. Arzu dedi ki:

  Merhaba
  Aileme destek olmak amacıyla kredi çekmek zorunda kaldım ve sonra işin içinden çıkamadık. Her gün kalp krizi geçirecekmiş gibi oluyorum ve bu durumdan yoruldum. Bir kamu kurumunda 20 yıldır çalışıyorum. Acilen nakit bulmam ve huzurlu bir nefes alabilmem gerekiyor. Geri ödeme konusunda bir sıkıntı olursa kurumdan istifa eder kıdem tazminatımla ödemeyi yaparım. Tazminat tutarım yaklaşık 85.000 TL. Lütfen bana ulaşın.

 6. Rümeysa dedi ki:

  Detaylı bilgi almak için acil olarak dönüş yapmanızı rica ederim krediye ihtiyacım var. Daha öncesinde bankadan kredi kullandım ilk 3 ayını taksit olarak sonra hepsini tek seferde ödeyip kapattım fakat kredi kartı borclarım vardı onlar puanımı düşürmüş 5 ay öncesinde onlarında hepsini ödeyip kapattım. Şuan her hangi bir bankaya kredi borcum yada kredi kartı ödemem yok.

 7. Tülin dedi ki:

  Acil 10000 TL lazım istanbul pendik

 8. Tülin dedi ki:

  Acil 20000 TL ihtiyacım pendik/İstanbul ne zaman yanıt alırim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir