Öğrenciler için Kredi Verilir

Yaşı küçük alanlar ve öğrencilerin bankalardan kredi almalarının daha zor olduğunu biliyoruz. Gösterecekleri bir kefil yahut gelir belgeleri olmayabilir. O yüzden dolayı kredi veren bazı şahıslar ufak miktarlarda kredileri öğrencilere sağlamaktadırlar. Eğer talep ettiğiniz kredi 10 bin tl üzerinde ise verilmeyecektir bilginize çünkü bu kampanya sadece daha ufak rakamlarda paraya ihtiyacı olan kişiler için ve öncelikli olarak da öğrencilerdir.

Aylık 1000-5000 tl arası ihtiyacı olan öğrenciler durumlara açıklayan güzel bir metinle bize ulaşabilirler. Lütfen sadece bana para lazım,benim ihtiyacım var gibi kısa cümlelerle geri dönüş yapmayınız. Durumunuz bir kaç cümle ile güzelce ifade ediniz. Kaç paraya ihtiyacınız var ne zaman ödemeyi düşünüyorsunuz ve nasıl ödeyeceksiniz? yani gelir durumunuz nedir ödemeyi toptan gelecek bir paradan mı yoksa ay ay ufak rakamlarla taksitle mi ödeyeceksiniz bu gibi detayları yazarsanız size geri dönüş daha kolay olacaktır.

0 comments on “Öğrenciler için Kredi Verilir
 1. Damla dedi ki:

  İyi günler. Öğrenciyim. Bir banka bana yüksek bir meblağda kart çıkarttırdı ben kullanmadım kartı iptal edilmesini söyledim ama etmediler. Daha sonra kartım çalındı ve hacklendı. Acil olacak 6000’tl’ye ihtiyacım var. Faizi ile geri öderim. Ödeyebilecek durumum yok aylık ödemeler çok yüksek ve taksitlendirme yapamıyorum. Aylık en fazla 500 Tl ödeyebilirim. Bana geri dönüş yapabilirseniz çok mutlu olurum

 2. muhammed dedi ki:

  mrb vanda yaşıyorum 2000 tl ye ihtiyacım var geri ödemesi ufak olacaktır
  ayda 40 50 tl olaak yardım ederseniz iyi olur

 3. İlyas dedi ki:

  7.000 tl civarında paraya ihtiyacım var. Öğrenciyim ve aynı zamanda ek iş yapıyorum. Kredi kartı sorunlarımdan ve bir kaç yere olan acil ödemelerimden dolayı acilen bu parayı bulmam gerekiyor. Senetle taksit halinde ödeyebilirim. Dönüş yapmanızı bekliyorum teşekkürler.

 4. Caner dedi ki:

  Mrb. Benim 6000 tl ye ihtiyacim var . ve 12 taksitle odemek istiyorum yardimci olabilir misiniz .?

 5. Pınar dedi ki:

  Ogrenciyim. Acil olarak 6000 tl ye ihtiyacim var. Sebebi ise biraz borcum var. Aylik 400 tl vererek geri odeyebilirim. Lutfen en kisa zamanda donus yapin.

 6. Emre dedi ki:

  Merhaba.Adım Emre.Bursada uludağda öğrenciyim ailemin gelir seviyesi düşük bu yüzden hayatta herşeyi tek yaptım fakat iş bulamadığım için kredi kartı aldım faize biniyo 2000 tl ihtiyacım var aylık taksitlerle ödeyebilirim en kısa sürede lütfen dönüş yapın çok acil olduğu için son çare buraya girdim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir