Öğrenciler için Kredi Verilir

Yaşı küçük alanlar ve öğrencilerin bankalardan kredi almalarının daha zor olduğunu biliyoruz. Gösterecekleri bir kefil yahut gelir belgeleri olmayabilir. O yüzden dolayı kredi veren bazı şahıslar ufak miktarlarda kredileri öğrencilere sağlamaktadırlar. Eğer talep ettiğiniz kredi 10 bin tl üzerinde ise verilmeyecektir bilginize çünkü bu kampanya sadece daha ufak rakamlarda paraya ihtiyacı olan kişiler için ve öncelikli olarak da öğrencilerdir.

Aylık 1000-5000 tl arası ihtiyacı olan öğrenciler durumlara açıklayan güzel bir metinle bize ulaşabilirler. Lütfen sadece bana para lazım,benim ihtiyacım var gibi kısa cümlelerle geri dönüş yapmayınız. Durumunuz bir kaç cümle ile güzelce ifade ediniz. Kaç paraya ihtiyacınız var ne zaman ödemeyi düşünüyorsunuz ve nasıl ödeyeceksiniz? yani gelir durumunuz nedir ödemeyi toptan gelecek bir paradan mı yoksa ay ay ufak rakamlarla taksitle mi ödeyeceksiniz bu gibi detayları yazarsanız size geri dönüş daha kolay olacaktır.

0 comments on “Öğrenciler için Kredi Verilir
  1. Emre dedi ki:

    Merhaba.Adım Emre.Bursada uludağda öğrenciyim ailemin gelir seviyesi düşük bu yüzden hayatta herşeyi tek yaptım fakat iş bulamadığım için kredi kartı aldım faize biniyo 2000 tl ihtiyacım var aylık taksitlerle ödeyebilirim en kısa sürede lütfen dönüş yapın çok acil olduğu için son çare buraya girdim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir