Bana Kredi Çıkmıyor Demeyin

Bir çok kişi daha krediye başvuru aşamasındayken “bana kredi çıkmaz” diye vazgeçip herhangi bir çaba göstermeden ağlamaktadır. Halbuki şu an için bulunduğunuz durum ne kadar acı da olsa, borç batağında da olsanız yalnız değilsiniz. Ülkede gizli bir ekonomik kriz var ve bunun bankalar ve diğer finans kurumlarında farkında. Bankaların ve bazı firmaların yaptıkları reklamlardan  durumu anlayabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenin, bana kredi çıkmaz demeyin, borç kapatma kredisi veriyoruz, kredi erken ödeyene faiz indirimi, borç birleştirme kredileri senetle kredi gibi bankalar kampanyalarını bu yönde planlamaktadırlar.

Siz de hemen  pes edip vazgeçmeyin. Eğer her yolu denediniz ve yine de kredi çıkartamıyorsanız farklı yöntemler denemelisiniz. Bunun için bize aşağıdaki yorum/cevap kısmından ulaşabilirsiniz. Talep sayısının fazlalığına göre yanıt süresi de uzamaktadır.

0 comments on “Bana Kredi Çıkmıyor Demeyin
 1. tuba dedi ki:

  Ne olur acil 20000 TL kredi.Bankalar en son perşembeye kadar süre verdiler.Ödemezsem yasal takip başlatıcaklarmış.Lütfen acil…

 2. Derya dedi ki:

  Slm 3ay önce işten çıktım fakat şimdi yeni bir işe girdim.maaşım 3500tl ve 10000tl kredi ihtiyacım var .

 3. turgay koca dedi ki:

  bana sadece 1 aylığına 10000 lira nakit ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim.

 4. Yusuf dedi ki:

  İşim gereği çok acil krediye ihtiyacım var ipotek verebilirim bankalardan olumsuz yanıt aldım sebebi 1 yılı doldurmamış olmam yardımcı olma şansınız varmı?

 5. türkan celen dedi ki:

  Acil kredi ihtiyacim var ama basvurularımda red cevabı alıyorum ayni zamanda vergi levhalı bir isletmeciyim

 6. yalçın dedi ki:

  10000 tl lazım nasıl kredi çıkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir