Kredi Çıkmayana Kredi Çıkartılır

Sayfamıza” Kredi Çıkmayana Kredi Çıkartılır ” şeklinde gelen metinde kredi çıkmıyor diye üzülmeyin diyorlar.Sizlere yardımcı olacak kredi çıkartan firmalara siteler sayesinde ulaşabilirsiniz sadece biraz sabırlı olun çok başvuru olduğu için geri dönüşler yavaş oluyormuş.

İyi günler öncelikle belirteyim biz tefeci olmadığımız içinsenet imzalatmıyoruz. Bizim sistemde sizin paranızla size kredi çıkartıyoruz. Sizden kullanmak istediğiniz miktarın %10 unu peşin alıyoruz bununla şirketimiz adına hisse seneti alıp bankaya ipotek gösterip 10 katına kadar kredi kullanıyoruz.

ÖRNEĞİN ; 20.000 tl için 2.000 TL sizden peşin alıyoruz..aldığımız bu parayla şirketimiz adına kredi kullanıyoruz 1.17 faiz oranı ile bu krediyi size 1,37 faiz oranı ile sözleşme ve taahütname imzalatıp noterde veriyoruz. Kredi kullanmak için kuveyt türk bankpozitif Burgan bank bu üç bankanın en az birinde temiz olmanız gerekmektedir , diğer banka sorunları önemli değil, ayrıca sabit adres olması gerekir ,
Aynı gün kullandırıyoruz .
Kredi kullanmak için kosullar
2-sabıt adresınızın olması
2-Bank pozitif ,burgan bank,kuveyt türk, albarakaturk bank, Bu ısmı gecen bankaların en az birinde temiz olmanız gerekmektedır.
NOT: DIGER BANKALARDA sorununuz olması önemli değil ihtiyaclarınızda uzman çözüm.

136 comments on “Kredi Çıkmayana Kredi Çıkartılır
 1. ramadan dedi ki:

  acil 10000 liraya ihtiyacım var

 2. Erkan dedi ki:

  KOSGEB girişimcilik belgem var ve yeni bir iş kurmak istiyorum ama banka ile sorunum var, 20 bin lira öz sermaye ile işimi baslatip KOSGEB den paramı alıp 6 ay içinde kapatabilecegim bir kredi lazım.

 3. MURAT dedi ki:

  Merhaba,
  Lütfen acil kredi

 4. umut dedi ki:

  merhaba,

  20.000 tl kredi kullanmak istiyorum.

 5. Zafer dedi ki:

  10000 TL ihtiyaç var acil acaba bana cikarmmi

 6. yunus emre dedi ki:

  20.000 TL ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir