Kategori: “Maddi Yardım”

Acil Maddi Yardıma İhtiyacım Var

Acil nakit paraya ihtiyacımız olduğunda ilk olarak aklımıza gelen başvuru yapabileceğim yer bankalar oluyor. Banka kredisi kullanarak aylık vadeler de kolay ödeme yapabiliyoruz. Fakat bildiğiniz üzere banka kredisi kullanabilmeniz için yerine getirmeniz gereken bazı şartlar var. Bunlardan biri de kredi notu. Yani geçmiş dönem gerek kredi gerek ise kredi kartı ödemelerinizi zamanında yapmış olmalısınız. Aksi halde maalesef talebiniz olumsuz sonuçlanacaktır. Banka kredinize olumsuz cevap verdi ve acil maddi yardıma ihtiyacınız var ne yapmanız gerektiğini de bilmiyor iseniz işte cevabı; (daha&helliip;)

Ek İş Yaparak Borçlarınızı Kapatın

Düzenli bir gelirimiz olmasına rağmen bazen ani ve beklenmedik masraflarımız oluşabiliyor. Tatil, sağlık, eğitim ve tamirat masrafları aylık bütçemizi zorlayabiliyor.  Kredi kartı kullanırken yaptığımız harcamalara dikkat etmediğimiz için alışveriş tutarlarımız ödeyebileceğimiz meblağların üzerine çıkabiliyor. Mevcut kredi ödemelerimiz ödeyemediğimiz dönemlerimiz de olabiliyor. Dönem dönem nakit para ihtiyacımızı karşılayamadığımız borçlarımızın arttığı durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. (daha&helliip;)

Kredi Çekemiyorum Acil Yardım

Hayatımızın hemen hemen her döneminde paraya ihtiyaç duymaktayız. Ancak her zaman da bu ihtiyaçları karşılamak için kendi kendimize yetmemekteyiz. Böyle durumlarda  bize nakit takviyesi sağlayacak yerler aramakta ve çözüm bulmak adına pek çok farklı yere başvuru yapmaktayız.

Bu ve benzeri durumlarda bulduğumuz ilk çözüm yolu ve gideceğimiz ilk yer bankalar olmaktadır. Çünkü bankalar sundukları kredi hizmetleri sayesinde oldukça fazla kişinin nakit sıkıntısını gidermekte ve maddi problemlerine de çözüm bulmaktadır. Ancak bankalar da kredi alma başvurusunda bulunan herkesin bu talebini kabul edememektedir. (daha&helliip;)

Yukar k