Kategori: “Borç Para”

Dağınık borçlarınız için borç kapatma kredisi verilir

Bankalar müşterilere “Borçlarını Tek Yerde Topla” kampanyası düzenlemektedir. (borckapatmakredisi.com)Fakat ilginç şekilde bu kredi içinde sizlerden kredi notunuzun yüksek olması beklenir. Yani sizlerin bankalardan kredi alması mümkün olmamasına rağmen, sizlere böyle bir kampanya sunulmaktadır. (daha&helliip;)

Öğrenciye Borç Para

Ülke ekonomisinin gittikçe bozulmaya başladığı bu dönemlerde, birkaç çocuğu olan aileler, çocuklarının eğitimlerini sağlamakta zorlanmaktadır. Böyle bir vaziyet içerisinde de başka şehirlerde okuyan öğrenciler, kendi kendilerine ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırken çeşitli borçlar yaparak, istemeden zor duruma düşebilirler. (daha&helliip;)

Tefeci Lazım Nereden Bulurum

Hayat şartlarının her geçen gün daha da pahalılaşması ve bankaların da kredi almak isteyen pek çok kişiyi geri çevirmesi oldukça fazla kişiyi maddi problemler içinde boğulmaya itmekte ve anlatılmakta olan bu durumdan kurtulmak isteyen kişiler “Tefeci lazım nereden bulurum?”, “Tefeci adresleri ve telefon numaraları”, “Tefeci iletişim bilgileri” gibi konularda bilgi edinmek istemektedir.(tefeci.net)  Ancak hemen hemen herkesin de bildiği gibi adı geçen bu yerler illegal olarak hizmet vermekte ve kendilerinden borç para alan kişilere oldukça büyük sıkıntılar yaşatmaktadırlar. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz tefecilerden uzak durmanızdır. (daha&helliip;)

Borç Verenlerin Numaraları

Elinde fazladan birikimi bulunan kişilerin, en büyük kazanç sağlayabilecekleri alanlardan biri de borç para vermektir. Bu nedenle bankalar ve finansal kuruluşlar dışında da borç para veren kişi ve şahıslar bulunmaktadır. Bu kişilerden borç para almak elbette kolaydır fakat kişilere ulaşabilirseniz. Kişiler ile iletişim kurduktan sonrası oldukça kolay şekilde ilerler. (daha&helliip;)

Tefeci Kredisinde Kefil Şart Mı?

Tefeciler sizlere borç para verme karşılığında, sizlerden yüksek oranda komisyon ve faiz alırlar. Buna karşılık gerçekten ciddi manada bir müşteri kitlesi de bulunmaktadır. http://www.tefeci.net/tefeci-kredileri/ sayfasından detaylı bilgi edinebilirsiniz. Tefecilerin çalışma şartları değişiklik göstermektedir. Yani her tefeci aynı yöntemi kullanarak işlem yapmaz. Buna karşılık her tefecinin borç verme şartları da birbirinden farklılık göstermektedir. (daha&helliip;)

Tefeci 2017

tefeci.net adresinden aktarılan kısa bir anektod: Tefeciler günümüzde de varlıklarını sürdürmek ile beraber bugünkü yazımızda adı geçen yerlerden borç para almış olan Muhittin Bey ile yapmış olduğumuz röportajı sizinle paylaşarak yaşanmış bir olay üzerinden fikir edinmenizi amaçlamaktayız. (daha&helliip;)

İntoko Borç Para Verilir

Özellikle acil toplu paraya ihtiyacımız olduğunda kaybedilen zaman daha da can sıkıcı bir hal alabiliyor. Hele bir de banka kredi taleplerinize olumlu cevap vermiyor ise maalesef kişiler daha farklı çözüm yolları olmadığını düşünebiliyor. Aslında çaresiz değilsiniz. İntoko borç para ilanlarına göz atabilirsiniz. (daha&helliip;)

Yukar k