ÜCRETSİZ Kredi notunuzu öğrenin

Kredi notunuzu öğrenin >> http://www.kredivar.net

Kredi notu nedir? Kredi notu, bankalar üzerinden her türlü krediye başvuru yapabilmeniz için, Merkez Bankası tarafından, tüm banka işlemlerinizin toplamının ortalaması alınarak hesaplanıyor. Bu ortalama, sizin bankadan kredi çekebilme limitiniz oluyor. Eğer, yeterli puana sahip değilseniz, bankalardan kredi başvurularınız anında reddedilir.

Kredi notu puanı ne işe yarar? Bankalara her kredi başvurusu yaptığınız zaman, kredi notunuz düşüyor. Bir bankadan başvuru yaptınız onaylanmadı diyelim, diğer bir bankaya başvuru yapmaya gittiğinizde, kredi puanınız biraz daha düşmüş olacaktır. Bu da kredinizin onaylanmaması için, bir sebep daha olacaktır. Böyle bir duruma mahal vermemek için, kredini notunuzu hesaplatarak eğer düşük ise yükselene kadar beklenmelidir. Findeks kredi notu öğrenme işlemi yaparak, kredi puanınızı öğreniyorsunuz. 

Kredi puanı nasıl yükseltilir? Kredi puanınızı yükseltmek istiyorsanız, düzenli bir sigorta işinizin olması çok önemli. Bu gelirinizi belgelemenizi sağlayacaktır. Ayrıca bankalarla çalışmamak puanınızı etkilemeyecektir. Bunun yerine, düzenli kredi kartı kullanımı ya da kredi çekebilirsiniz. Fakat ödemeleriniz zamanında ve düzenli olmalı. Findeks kredi notu öğrenme işlemi için için, Findeks’in resmi internet sayfasını ziyaret ederek yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir