Komisyonla Kredi Verenler

Eğer bankalardan kredi alamıyorsanız komisyonla kredi verenler sayfamız üzerinden ilan verebilirsiniz. Günümüzde banka kredilerine olan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Fakat banka ile sorun yaşayanlar için bu durum içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Banka ile daha önce çalışmış fakat borçlarını ödeyememiş olanlar nakit paraya ihtiyaç duyduklarında sıkıntı yaşıyorlar. Ancak,artık sadece bankalar değil bazı kurum, kuruluşlar ve şahıslarda kredi veriyorlar. İşte onlardan biri de komisyonla kredi verenlerdir. Komisyonla kredi verenler internet üzerinden verdikleri ilanlar ile ihtiyaç sahiplerine ulaşıyorlar. Eğer krediye ihtiyacınız varsa komisyonla krdi verenlere istedikleri komisyonu verme sözünüz dahilinde kredi alabiliyorsunuz. Onlar sizin yerinize kredinizi çekiyor ve siz her ay düzenli olarak ödeme yapıyorsunuz. Eğer şuanda acil krediye ihtiyacım var diyorsanız komisyonla kredi verenler sayfamız üzerinden ilanlarınızı yayınlayarak ilgili kişilere sesinizi duyurabilirsiniz.Aynı zamanda komisyonla kredi verenler de ilanlarını ücretsiz olarak verebilirler. İlanlarınıza birbirinize ulaşacağınız iletişim (mail) adreslerinizi yazmayı unutmayınız.

KREDİ İSTEYENLERE KREDİ VERİLİR

Komisyonla kredi veriyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaç paraya ihtiyacınız varsa 3 gün içinde krdi çıkartıyoruz. Ancak, sadece aylık geliri olan yani çalışanlara verilecektir.

ACİL KREDİYE İHTİYACIM VAR

SSK çalışanıyım ve acil krediye ihtiyacım var. Banka ile daha önce sorun yaşadığım için kredi çekemiyorum. 20 Bin TL acil ödemem var. Lütfen bana yardımcı olun.

0 comments on “Komisyonla Kredi Verenler
  1. Ceyda dedi ki:

    Çok kısa süre içinde ihtiyacım olan 5000 tl yi bankalardan bir türlü karşılayamıyorum ve durumun aciliyeti mevcut, eğer komisyonla bu nakiti sağlama imkanım olursa aylık taksitlendirerek ödeme imkanına sahibim. İlginize sunarım. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  2. Gürkan dedi ki:

    Merhaba öncelikle bankadan kredi alamayanlara yardım etmeniz çok sevindirdi bir umut. Ben bir senemi doldurmamış bir esnafım 8 ayım ve bankalar 1 yılı doldurmamış vergi levhalarına kredi vermiyor ve kkb oranı düşük kendime ait bayan kuaför salonum var istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum ailemle kalıyorum dükkanımın aylık geliri 10 bin ortalaması var ama giderim çok oluyor ve bu ara sıkıştım  5 bin kadar bir ihtiyacım var bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar

  3. Aslı dedi ki:

    30000 tl 48 ay geri ödemeli kredi ihtiyacım var.Yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir