Ev Almak için DUA

Ev almak için dua arayanlar için en etkileyici duaları sayfamızda bulabilirsiniz. Pek çok kişinin hayalleri arasında mutlaka bir ev almak vardır. Ancak günümüz şartları dolayısı ile çoğu kişi hayalindeki evi alamıyor. Öyle ki; ev fiyatları aldı başını gidiyor. Eğer siz de ev almak istiyorum diyorsanız ve sadece çalışarak bir sonuç alamıyorsanız bizler için gönderilen dualar ile Allah’tan ev almayı isteyebilirsiniz. Ancak unutmyın ki, sadece dua ederek ev almak mümkün değildir. Dinimiz çalışmayı emreder. Çalışıp evinize helal kazanç getiriyorsanız dualarla isteğinizi Allah’a iletebilirsiniz. Canı gönülden edeceğiniz dualar elbet kabul görecektir. Fakat istediğiniz hemen olmuyor diye dualardan vazgeçerseniz emin olun hiçbir zaman istekleriniz gerçek olmayacaktır. Allah, kendine yaklaşan kullarına yaklaşır. Siz de Rabbinize yaklaşın ve ona el açarak isteklerinizi sunun. İşte sizler için seçtiğimiz mucize dualar:

Ev almak için dua arayanlara KULİLLAHUMME duasını okumalarını tavsiye ediyoruz. Bu mübarek dua sayesinde inşallah istediğiniz evi alabilirsiniz. Kulillahumme duasını hergün 44 defa okuyun.

*Ev almak isteyenler için bir başka dua ise, 19 gün boyunca her sabah 7 defa Besmele,7 kez istiğfar,7 kez kelime-i şehadet, 7 defa salavat, 7 defa La Havle Ve La Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim, 7 defa 7 defa da Allahu Ekber okuyup dileğinizi Allahtan isteyin.

*Ev almak için oldukça etkili bir duayı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu duanın fazileti denenmiş olup, tavsiye ediyoruz.

Eğer ev sahibi olmak istiyorsanız gece yarısından sonra abdest alın ve isteğinize bağlı olarak namazda kılabilirsiniz. Ardından,

Kulillahumme malikel mülki tü’til mülke men teşaü ve tenziul mülke mimmen teşaü ve tüizzü men teşaü ve tüzillü men teşaü biyedikel hayr inneke ala küllü şey’in kadiyr”

Ayeti kerimesini 333 defa okuduktan sonra,

“La ilahe illallahu vehtehu şerika leh lehul mülkü ve lahül hamdu ve hu ve ala şey’ün kadiyr. Subhanallahi vel hamdu lillahi vela ilahe ilallahü vallahü ekber, vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim” Tesbih duasını da 333 kez okuyun. Ardından,

“Allahumme salli ve sellim ve barik ala seyyida ve mevlana muhammedin nuriz zatiyyi ve sirris sariyyi sirruha fi cemiy’iş asarı vel esmai ves sifati ve sellim tesliyma” SALAVATİ ŞERİF duası da 333 kez okunduktan sonra ev almak isteğiniz için dua edin. Çok kısa sürede Allah’ın izniyle ev alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir