Bayanlara Özel Kredi

Ufak miktarlarda borç paraya ihtiyacı olanlar için çözüm üretiyoruz. Bayanlara lazım olan para ihtiyaçlarını karşılıyoruz nasıl mı? Evden yapmanız için vereceğimiz küçük işleri tamamlayarak borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Bayanlara böylelikle hem iş imkanı sunmuş hemen borç ve kredi ihtiyaçları için bir çözüm sunmuş oluyoruz. Neden sadece bayan? Evde yapılabilecek küçük boncuk işleri örgü işleri v.s gibi işler verileceğinden dolayı bayanlara kredi şeklinde ilan verilmiştir;  ilanımıza eğer bunları bende yapabilirim diyen erkekler varsa onlar da başvurabilirler tabiki. Aslında tam anlamıyla bu bir borç sayımaz bir iş bir anlaşma diyebiliriz sadece ödeme şekli naskit olarak değilde iş olarak alıyoruz.

Örneğin 500 tl borç verdiğimiz bir bayan arkadaş borcunu istediğimiz bir paketleme işini yaparak ödeyebilmektedir. Sanırım konu yeterince anlaşılmaktadır.hangi iş türleri mevcut bu konuda sizin durumunuza göre bir çok iş mevcuttur maille size bildirilecektir.

Ne kadar paraya ihtiyacınız olduğunu, ne kadar sürede nasıl ödeyebileceği, ne iş yaptığı eğitim durum v.s gibi bize güven telkin edebilecek her türlü verilerle bize ulaşmaları gerekmektedir.

0 comments on “Bayanlara Özel Kredi
 1. gülcan dedi ki:

  acil paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim 1.000tl ihtiyacımı görür lütfen şimdiden teşekkür ederim

 2. Hatice dedi ki:

  Erol bey size mail de attım geri dönen olmadı benim acil 2500 tl ihtiyacım var lütfen değerlendirin mailimi

 3. sevgi dedi ki:

  çok acil 1.000 tl ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 4. meral dedi ki:

  benim acil 5000 liraya ihtiyacım var geri ödeme yapabilirim mail adreimden ulaşabilirsiniz yardım edin lütfen

 5. merve dedi ki:

  Çok acil 700 tl ye ihtiyacım var. Geri ödeyebilirim. Yardımcı olur musunuz

 6. Aydan dedi ki:

  Benim 7.500 tl ihtiyacım var lùtfen dönüs yapın

 7. cemile tac dedi ki:

  erol bey benim 3000 tlye ihtiyacım var.aylık geri ödebileceğim miktar 150 tl olabilir ve sizin evde yapılabilecek ek iş imkanlarınıda yapabilir ve kısa zamanda borcunuzu ödemiş olurum.mailimi değerlendirebilirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir