Acil Nakit Para Lazım

Acil nakit para lazım mı, bu durumda pek çok seçenek mevcut. Bunlardan ilki bankadan kredi çekmektir. Kredi notunuz yüksekse, geliriniz iyiyse ve talep ettiğiniz kredi tutarının taksitlerini ödeme gücünüz varsa kredi başvurunuz olumlu olarak sonuçlanacaktır. Kredi başvurunuzu sms, telefon veya internet yoluyla hızlıca yapabilir sonucunu 5 dk. İçerisinde öğrenebilirsiniz. Ancak kredi notunuz düşük ve size acil nakit para lazım ve hiçbir koşulda bankadan kredi çekemiyorsunuz, bu durumda kredi kartından daha yüksek faiz oranıyla nakit çekim gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak limitiniz yoksa bu durumda başka seçenekler de mevcut. İnternet sitelerinde acil nakit arayanlar için kredi veren banka dışı kurumlarla irtibata geçebilirsiniz. Bu sitelere acil kredi lazım şeklinde yorum yazarak ne kadar nakit paraya ihtiyacınız olduğunu ve gelir durumunuzu ,iletişim bilgilerinizi yazarak bu kişilerin sizinle irtibata girmesini sağlayabilirsiniz. Bu kurumlar sizinle istemiş olduğunuz acil kredi için faiz oranlarını, sözleşme bilgilerini paylaşacaklardır. Acil nakit paraya ihtiyaç duysanız da tefecilerle irtibata girmek tehlikeli olabilir. Bu yolu seçmeden önce daha yasal yollardan çözüm bulabilirsiniz.

0 comments on “Acil Nakit Para Lazım
 1. sule dedi ki:

  Acil nakit lazim. 10.000 tl gerekli odeme imkanim var

 2. sule dedi ki:

  Acil 10.000 – 12.000 tl ihtiyacim var. Odeme imkanim var. Belgeli belgesiz toplam gelir 4.000 tl civarinda. Cok acil geri donus yaparsaniz sevinirim.

 3. Mustafa dedi ki:

  Çok acil 18.000 TL nakde ihtiyacım var.Faiziyle, aylık 500 TL ya da 1 sene sonrasına tek senet ile ödeme yapabilirim. Bu paraya yarına kadar ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 4. mamo dedi ki:

  uzun vadede trilyonlara oynamak isteyenler bana ulaşabilirler uzun vade derken 1 yıllık süreç tabi bu arada her ay 3 bin beş bin 10 gibi paralar akacak boş durulmayacak ama senenin sonunda 3 trilyon gibi bir para sahibi olacaksınız ulaşmak isterseniz yüzyüze görüşülür önemli: devlete vergi borçu olan bankada kırmızı ya düşmüş olan ilgilenmesin..!

 5. mehmet dedi ki:

  20000 liraya acil ihtiyacım var ögretmenım ayda 1000 lira odeyebılırım

 6. nüket dedi ki:

  acil 5000 tl lazım eczacıyım ödeyebilirim

 7. trgy dedi ki:

  8000 tl ye ihtiyacım var aylık 700 ödeyebilirim.öğretmenim yardımcı olursanız sevinirim

 8. mehmet dedi ki:

  7000 tl ihtiyaç var düzenli ödeyebilirim

 9. adem dedi ki:

  Acil 10 bin tl lazim serbest meslekte calisiyorum..cevapp

 10. ömür karahan dedi ki:

  acil 6000 tl ihtiyacım var düzenli ödeme yapabilirim. yardımcı olur musunuz

 11. sergen dedi ki:

  acil 5000 lira kredi lazım. senetle de olur. düzenli ödeyebilirim.

 12. Kadir dedi ki:

  Bana bugün ama bugün olmasada yarın mutlaka 10.000 tl lazım saydığnz bankalar dışında kara listedyim geri ödemesi 500 tl 1.000 tl takstle yada belli bi zaman snra hepsini birden ödeyebilirim ama çok çok acil ve acil dönerseniz çok sevinirim tlfnla daha kolay irtibata geçebiliriz.

 13. ramazan dedi ki:

  10.000 tl lazım aylık ortalama gelırım 6 bın tl ancak kredı kartlarımın lımıtı yuksek olmasından dolayı zorlanıyorum 10 bın tl yetecek ve işim kolaylaşacak.

 14. ali dedi ki:

  acilll…7000 tl lazım…emekliyim..senetle veya taksitle öderim…

 15. erol dedi ki:

  acil olarak bana 5000 tl para lazım emekliyim taksitle geri ödemesi olursa sevinirim

 16. fatih dedi ki:

  arkadaslar para veren ler varsa lutfen bilgiverin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir