Acil Nakit Para Lazım

Acil nakit para lazım mı, bu durumda pek çok seçenek mevcut. Bunlardan ilki bankadan kredi çekmektir. Kredi notunuz yüksekse, geliriniz iyiyse ve talep ettiğiniz kredi tutarının taksitlerini ödeme gücünüz varsa kredi başvurunuz olumlu olarak sonuçlanacaktır. Kredi başvurunuzu sms, telefon veya internet yoluyla hızlıca yapabilir sonucunu 5 dk. İçerisinde öğrenebilirsiniz. Ancak kredi notunuz düşük ve size acil nakit para lazım ve hiçbir koşulda bankadan kredi çekemiyorsunuz, bu durumda kredi kartından daha yüksek faiz oranıyla nakit çekim gerçekleştirebilirsiniz.

Ancak limitiniz yoksa bu durumda başka seçenekler de mevcut. İnternet sitelerinde acil nakit arayanlar için kredi veren banka dışı kurumlarla irtibata geçebilirsiniz. Bu sitelere acil kredi lazım şeklinde yorum yazarak ne kadar nakit paraya ihtiyacınız olduğunu ve gelir durumunuzu ,iletişim bilgilerinizi yazarak bu kişilerin sizinle irtibata girmesini sağlayabilirsiniz. Bu kurumlar sizinle istemiş olduğunuz acil kredi için faiz oranlarını, sözleşme bilgilerini paylaşacaklardır. Acil nakit paraya ihtiyaç duysanız da tefecilerle irtibata girmek tehlikeli olabilir. Bu yolu seçmeden önce daha yasal yollardan çözüm bulabilirsiniz.

0 comments on “Acil Nakit Para Lazım
 1. sule dedi ki:

  Acil nakit lazim. 10.000 tl gerekli odeme imkanim var

 2. sule dedi ki:

  Acil 10.000 – 12.000 tl ihtiyacim var. Odeme imkanim var. Belgeli belgesiz toplam gelir 4.000 tl civarinda. Cok acil geri donus yaparsaniz sevinirim.

 3. Mustafa dedi ki:

  Çok acil 18.000 TL nakde ihtiyacım var.Faiziyle, aylık 500 TL ya da 1 sene sonrasına tek senet ile ödeme yapabilirim. Bu paraya yarına kadar ihtiyacım var. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 4. mamo dedi ki:

  uzun vadede trilyonlara oynamak isteyenler bana ulaşabilirler uzun vade derken 1 yıllık süreç tabi bu arada her ay 3 bin beş bin 10 gibi paralar akacak boş durulmayacak ama senenin sonunda 3 trilyon gibi bir para sahibi olacaksınız ulaşmak isterseniz yüzyüze görüşülür önemli: devlete vergi borçu olan bankada kırmızı ya düşmüş olan ilgilenmesin..!

 5. mehmet dedi ki:

  20000 liraya acil ihtiyacım var ögretmenım ayda 1000 lira odeyebılırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir