Senetle Kredi Veren Komisyoncular

Senetle kredi veren komisyoncular kimlerdir? Senetle kredi veren komisyoncular, belli bir komisyon (karşılığında bu faiz olarak da nitelendirilebilir), bankalardan kredi alamayan kişilere kredi sağlayan kişilerdir. Aldığınızdan biraz daha fazlasını ödeyerek, kredinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Fakat bilmelisiniz ki, bankalardan alacağınız kreedilerde, çok daha düşük faizler ödersiniz, ancak; bankalardan kredi alabilmek için yerine getirmeniz gereken çok fazla koşul bulunuyor. Bu koşulların başında da, kredi notu yüksekliği geliyor. Merkez Bankası tarafından belirlenen kredi notu puanınız yeterli yükseklikte değil ise, bankalardan kredi çekemiyorsunuz.

 

Senetle kredi veren komisyoncular, aynı zamanda bankalardan kredi çekebilmenizde de size yardımıc olabiliyorlar. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin, diyen kişiler size, komisyon karşılığında bankalardan kredi çekiyorlar, sizlerde, talep ettikleri komisyon oranını bu kişilere ödedikten sonra, dilediğiniz gibi kredinizi kullanabiliyorsunuz.

Ödemelerinizi de bankalara yine kredi öder gibi ödüyorsunuz. Bunun dışında senetle kredi veren şirketler ile çalışarak, faiz ile birlikte geri ödeme yapıyorsunuz. Dönem borcunuzu ödediğinizde de, vadesi gelen senetinizi teslim alarak kullanılmayacak hale getirebiliyorsunuz.

0 comments on “Senetle Kredi Veren Komisyoncular
 1. Sefer dedi ki:

  Kredi puanım düşük olduğu için kredi çekemiyorum 35000 lira paraya ihtiyacım var aylık 2300 lira gelirim var 7 ay vadeli para arıyorum

 2. sema dedi ki:

  20000 tl paraya ihtiyacım var.her ay 1000 tl taksitle geri ödeme yapabilirim.

 3. sedat dedi ki:

  20000 tl paraya ihtiyacım var.Her ay 1000 TL taksitle geri ödeme yapabilirim. Ankara’da memurum

 4. HİLMİ dedi ki:

  18.000,00 TL İCRAM VAR.
  HACİZ DEN DOLAYI KREDİ VERMİYORLAR .BANKALARDA SIKINTIM YOK
  YARDIMCI OLUR MUSUNUZ.ACİL KREDİYE İHTİYACIM VAR!!!!!
  AYLIK MAAŞIM 1.700,00 TL
  SİGORTALI ÖZEL SEKTÖR ÇALIŞANIYIM.
  ANKARA-SİNCANDA KİRADA DURUYORUM.
  AYLIK 600 TL TAKSİTLE GERİ ÖDEME OLABİLİR.

 5. Tülin dedi ki:

  Acil 10000 TL ihtiyacım var

 6. Arda Can dedi ki:

  Merhaba benimde banka borçlarımı kapatmak için çok acil 35.000-TL ye ihtiyacım var ama icralık olacak olan bankaya borcum 20.000 TL salı gününe kadar süresi. Bana bu mail adresimden dönüş yaparsanız ve yardımcı olursanız çok sevinirim. İnanın çok mağdur durumdayım. Sizden başka çarem çıkar yolum kalmadı eş dosttan bulamadım. Yeni doğum yaptım 2 çocuğum var ve eşimin haberi yok. Maaşlı çalışıyorum aylık düzenli 1.200-TL ödeme yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir