Kredi Mi Lazım?

Bankalardan kredi çekemeyen kişilerin nakit kabusu, artık bir sorun olmaktan çıkıyor. Siz de bankalar haricindeki kredi veren kişi veya kurumlardan yasal çerçevelere uygun bir şekilde kredi alabilirsiniz. Kredi lazım olduğu zaman bizimle irtibata geçerek ön görüşme yapabilir ve size en uygun ödeme planlarına uygun kredilerin sahibi olabilirsiniz. Kredi lazımsa siz de senetle veya komisyonla kredi yöntemlerinden birisini seçebilirsiniz. Senetle verilen kredilerde, kredi notuna bakılmaz. Herhangi bir kefil istenmez. Ayrıca uzun uğraşlar isteyen evrak işleri, prosedürler yoktur. Dosya masrafı olmadan kredi alabilir ve bu kredilerinizi en uygun şekilde ödeyebilirsiniz. Yapılan ödeme planları sonucunda paranızı elden direkt olarak alabilirsiniz.

Bankalarla olan sorunlu kredileriniz çıkarılır

Nakit krediler sayesinde acil nakit sorunlarınızı aynı gün çözmeniz mümkün olmaktadır. Komisyonla kredide de ilk olarak aracı kurum alacağı kredi üzerinden bir komisyon ücreti belirler. Bu ücret hakkında bir anlaşma sağlandığında kredinizi hesabınıza alabilirsiniz. İsterseniz kredilerinizi sizin için çeken kişilere farklı bir ödeme planı sunabilir ve komisyonsuz kredi alabilirsiniz. Bu ödeme şekillerinde de senet kullanılmaktadır.

 

0 comments on “Kredi Mi Lazım?
 1. cihan dedi ki:

  acil 20.000,- TL ye ihtiyacım var 20 temmuz 2016 da da ödeyebilirim faizi ile birlikte yada 36 ay taksitle de ödeyebilirim şu an kredi kartı ve tüketici kredisi borçlarım var onları düzene koymak için bu paraya ihtiyacım var bana çok acil yardımcı olursanız sevinirim.

 2. yasemin dedi ki:

  detayını ögrenmem mümkün mü?

 3. Mustafa dedi ki:

  Devlet memuruyum acil 10.000 TL ye ihtiyacım var. Puanım düşük olduğu için bankadan kredi kullanamıyorum. Parayı temin edecek kuruma gerekirse aylık ödeme tutarı kadar maaşıma haciz koyma işlemi yapabiliriz. Aylık ödeyebileceğim miktar 1000 tl altında olmaz 1500 tl ye kadar ödeyebilirim
  ilgilenenler ulaşabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir