Banka Harici Kredi Veren Kurumlar

Banka harici kredi veren kurumlar son zamanlarda oldukça çoğaldı.Bildiğiniz gibi insanlar nakit paraya ihtiyaç duyduklarında bankaya koşarlar. Bankadan aldıkları kredi ile ihtiyaçlarını giderirler. Ancak, bazı kişiler bankadan kredi alamadıklarında ise başka yollara başvurmaktan çekinmezler.Öyle ki; son yıllarda internet üzerinden kredi verenlere sıkça rastlıyoruz. Peki, banka haricinde kredi veren kurumlar hangileridir?

Aslında bu soruya şu kurum yada bu kurum diye cevap vermek zor. İnternette sayısız kurum ve hatta şahıs kredi veriyor. Kaşılığında ise ya faizle o parayı geri alıyor, yada senetle mal karşılığında para veriyor.Üstelik bu şekilde ihtiyacını karşılayan pek çok kişi var.

Belki şuan sizde acil paraya ihtiyacım var diyorsunuz öyle mi? Belki ev alacaksınız. Belki de kısa süreli bir tatile ihtiyacınız var ancak paranız yok. Bütün ihtiyaçlarınız için banka harici kredi veren kurumlar yardımcınız olabilir.Emin olun bankaların dışında kredi verenler oldukça fazla. Ancak, böyle bir durumda dolandırılmaktan sakının. Çünkü, insanların zayıf noktaları üzerinden para kazanmaya çalışan pek çok kişi bulunuyor.Bu anlamda eğer karşıdaki kişiler sizden ön ödeme altında para isterlerse kesinlikle vermeyin ve o kişiden mümkün olduğunca uzak durun. Bakna harici kredi veren kurumlardan bahsetmek gerekirse, internet üzerinden bu kurumlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, sayfamız aracılığı ile de taleplerinizi belirtebilir, ihtiyaçlarınıza çare arayabilirsiniz. Yapmanız gereken yorum bölümüne hangi ilde olduğunuzu,ihtiyacınız için olan gerekli tutarı ve iletişim bilgilerinizi yazmanızdır.Aynı zamanda banka harici kredi veren kurumlar da ilanlarını verebilirler.

0 comments on “Banka Harici Kredi Veren Kurumlar
 1. refik çakır dedi ki:

  30 000 tl ye ihtiyacım var çorumdayım

 2. nazli dedi ki:

  Istanbul da oturuyorum çok acil 15 bine ihtiyacım var lütfen yardi olun

 3. sema dedi ki:

  İstanbul’dayım 20000 TL nakite ihtiyacım var. Her ay 1000 TL geri ödeme yapabilirim

 4. Emel dedi ki:

  20000 e acil ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 5. mehmet dedi ki:

  merhaba benim 15000 l,raya acil olarak ihtiyacım va her ay 500 tl ödeyebilirim

 6. Süheyla dedi ki:

  Merhaba benim 10000 TL’ye ihtiyacım var. Borçlarını tek elde toplamak istiyorum. Aylık 600 lira geri ödeme yapabilirım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir