Acil Nakit Senetle Kredi Verilir

Acil nakit senetle kredi verilir, diyen kişilerle irtibata geçerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yeterli kredi puanına sahip değilseniz, senetle kredi veren kişiler ile çalışabilirsiniz. Bilmeniz gereken, bu kişiler yasal tefeciler olarak da adlandırıldıklarıdır. Buradan giriniz iletişim adresi yazı içinde verilecektir.

Bankalar tarafından kredi alamayan kişilere, bankaların yaptığı gibi aylık taksitler halinde geri ödeme sistemi ile kredi veriyorlar. Bu ödemeler için, her ödeme tarihine senet düzenleniyor. Ödemelerinizi yaptığınız takdirde de o döneme ait senedinizi geri alabiliyorsunuz. Senetleri imzalarken, senetlerin tam olarak doldurulduğundan ve kapalı olduğundan emin olunuz. Asla boş kağıda ya da boş senete imza atmayınız. Tarihlerin de doldurulmuş olduğundan emin olun. Eğer senet ile ilgili bilginiz yoksa, herhangi bir muhasebeciye ya da bankaya danışarak, kapalı bir senetin nasıl olduğu ile iligli bilgi alabilirsiniz.

            Acil nakit senetle kredi verilir borç para verilir diyen kişiler ile çalışan çok fazla kişi var. Bahsettiğimiz bu kişiler kısmi oalrak tefecilik yapıyorlar ve borcunuzu zamanında, tam olarak ödemediğiniz takdirde, hemen yasal işlem başlatabiliyorlar. Bu yüzden ödemelerde zorlanacağınızı düşünüyorsanız kesinlikle bu kişiler ile çalışmamalısınız. Ödeme tarihini geçirdiğiniz andan itibaren, evinize ya da işinize haciz gelebilir. Tüm mal varlığınızı kaybedebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerden borç para aldığınız takdirde, çok daha fazla faiz ödeyeceğinizi de bilmelisiniz.

0 comments on “Acil Nakit Senetle Kredi Verilir
 1. HÜSEYİN dedi ki:

  Merhaba acil 10000 tl ye ihtiyacım vardır düzenli olarak 2500 tl gelirim var ve ssk lı olarak çalışıyorum email adresimden cevap verirseniz sevinirim..

 2. Yavuz dedi ki:

  Acil 30000 liraya ihtiyacim var

 3. yasemin dedi ki:

  acil 3000tl ye ihtiyacım var

 4. Özden dedi ki:

  Emekli olmama ve hala çalışmama rağmen bir takım sorunlardan dolayı kart ve kredi ödemelerimi geciktirdim acilen 10000 liraya ihtiyacım var izmir merkezde işyerim rahat öderim yardımcı olurmusunuz

 5. ergun akpınar dedi ki:

  Acil 15.000 tl ye ihtiyacım var kendi işyerim ödemede sıkıntı olmaz

 6. serkan dedi ki:

  Çok acil 25.000 TL ye ihtiyacım var.Aylık gelirim 6,000 TL.Taksitli yada 6 aylık vadede borcumu ödeyebilirim.

 7. NEFİSE dedi ki:

  merhabalar galiba en düşük fiyat benimki olacak acil olarak 3000 tl ye ihtiyacım çok zor durumdayım nolur yardım edin evkurla başım fena halde dertte mahkemelik olacağım nolur geri dönüş yapın maille LÜTFEN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir