Acil Kredi Çıkaran Firmalar İstanbul

Sayfamızda kredi çıkaran firmalar listesini sunmaktayız. Sadece İstanbul değil diğer şehirlerde de kredi çıkartan şirketler listesini de vermekteyiz.Bankalara yaptığımız kredi başvurularının kimi zaman geri çevrilmesi de ihtimaller dahilindedir. Bu gibi durumlarda maddi sıkıntıları çözümsüz kalan kişiler farklı arayışlar içerisine girmektedir. Bu ve benzeri durumlarda bizlere çözüm olanağı sunacak bir başka başvuru yerleri de, bankalar ile para ihtiyacı olan kişiler arasında aracılık sağlayarak kredi çıkma olanağını arttırmaya çalışan firmalardır.

Bahsi geçen bu firmalar kredi notu düşük, kara listede olan, sicili bozuk olan ya da belli bir geliri olmayıp kredi talebi geri çevrilen kişiler için büyük bir fırsat olmaktadır. Bu firmalardan bazıları ise şunlardır:

 1. hangikredi.com İstanbul dahil tüm Türkiye’de hizmet vermektedir,
 2. senetlekredi.com tüm Türkiye’de senet karşılığı kredi hizmeti veren bir firmadır,
 3. Bizkredinizicekelimsizodeyin.org: Ankara, İstanbul , İzmir, Eskişehir ,Kocaeli , Bursa , Adana, Konya ve Antalya’da hizmet veren ve kredi alamayan kişilere kolaylık sağlayan bir firmadır.
 4. kredicıkartılır.org tüm Türkiye’de hizmet sunun bir firmadır.
 5. acilnakit.org İstanbul’da hizmet veren bir firmadır.
 6. demirkredi.org İstanbul’da hizmet veren, kredi olanağı sağlayan yerlerdendir.
 7. acilparayaihtiyacımvar.com tüm Türkiye’de hizmet veren bir firmadır.
 8. mertfinans.com İstanbul’da hizmet veren ve kredi çekmek isteyenlere aracılık sağlayan bir firmadır.
 9. tekkredi.com Tüm Türkiye’de hizmet ağı bulunan bir firmadır.
 10. sağlamkredi.com İstanbul’da hizmetini sürdürmektedir.
 11. enuygun.com ülke çapında hizmet veren yerlerdendir.
 12. herkesekredi.net yurt çapında kredi hizmeti veren yerlerdendir.

Tüm bu firmalar bankalardan alamayan kişiler için hizmet sunmakta ve bahsi geçen kişilere sicilleri bozuk da olsa, kara listede de olsalar, kredi notları düşük de olsa hatta belgeleyebilecekleri bir gelirleri dahi olmasa aracılık sağlayarak onlara kredi olanağı sunmaktadır. Üstelik bu işlemlerin hepsini yasal yollardan halletmektedir. Son dönemlerde sıklıkla tercih  edilen yerlerden olmakta ve pek çok kişinin maddi problemlerine çözüm bulma amacı ile hizmet vermektedirler.

0 comments on “Acil Kredi Çıkaran Firmalar İstanbul
 1. gürbüz dedi ki:

  skorum düşük ve ssk yok banka kredi kartımı yapılandırdım bugüne kadar banka kredisi kullanmadım icralık avukatlık hiç bir şey yok.dekorasyon işleri yapıyorum vergiye tabii değilim aylık belli bir kazancım var bu şartlar altında bana banka kredisi verebilecek veya senetle aylık ödemeli 50000 TL. Nakit acil kredi arıyorum.

 2. Tülin dedi ki:

  Acil 20000 TL kredi almak istiyorum sicili bozuk aracılık eden firmalarla nasıl irtibat kurarım. Adresim pendik/ İstanbul çok acil

 3. mehmet dedi ki:

  15000 tl ye ihtiyacım var düzenli ödeme yaparım lütfen bana ulaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir