48 Ay Vadeli Tüketici Kredisi Verenler

Bankaların eski çalışma sistemlerinde en uzun vade 36 ay olarak belirlenmişti. Hangi miktar da hangi krediyi çek sekte 36 aydan fazla vade imkânlarıyla karşılaşmamız yok denecek kadar azdı Fakat artık yeni kampanyalar ile bu olay tarihe karıştı 48 ay vadeli tüketici kredisi verenler var bu bankaların sayısı da günden güne artmaya devam ediyor.

48 ay vadeli tüketici kredisi verenleri bu bankaları sıralamamız gerekirse hemen hemen her bankanın ismini yazmamız gerekiyor. Müşterilerine bu hizmeti sunmayan banka sayısı yok denecek kadar az.  Çekeceğiniz krediyi 4 yıl da yanı 48 ay da küçük taksit miktarıyla zorlanmadan rahatça ödeyebileceksiniz artık. Başvuru yapmak için bankların en yakın şubesine gitmek ve orada başvuru formunu doldurmak ilk aşama için yeterlidir.  Kredi onay durumumuz çok beklemeden tarafımıza iletilecektir.

48 ay vadeli bireysel kredi verenleri beklemeden be bekletmeden faydalanın. Kısa vadede yüklü taksit ödemelerinde siz de son deyin.  Kampanya kapı da sizi bekliyor.

0 comments on “48 Ay Vadeli Tüketici Kredisi Verenler
 1. Muammer dedi ki:

  48 ay ihtiyaç kredisi nasıl alabiliriz

 2. önder dedi ki:

  Merhabalar çok acil 60.000 tl nakite ihtiyacım var.Bankadan kredi çıkmıyor. Borçlarımı ödemek için her ay düzenli 2500 tl ile çok rahat ödeyebilirim. Çok acil geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. ŞABAN YAVUZ ÇİEK dedi ki:

  Kredimi ve kredi kartlarımı tek çatı altına toplamak için 21000 tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz aylık 1200 tl geri ödeme imkanım var

 4. kerem dedi ki:

  acil 25000tl nakite ihtıyacım var

 5. Gökhan Sünbültaş dedi ki:

  Slm bana acil 25 bin tl para ihtiyacım aylık 750 tl ödeme imkanım var yardımcı olurmuşsunuz

 6. musa yılmaz dedi ki:

  acil para kredi lazım iletişime geçin lütfen şartlarınız kabul

 7. Şerife dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacım var

 8. meryem şahin dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz?

 9. METİN ŞENER dedi ki:

  Merhaba,
  Özel bir şirkette 5 yıldır Proje Müdürü olarak çalışmaktayım.
  Aylık Düzenli 1.500 TL ödeyerek Kredi İhtiyacımı gidermek istiyorum. Toplam İhtiyacım 25.000 TL. 24 – 36 Ay geri ödeme yapabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir