Tefeci Ankara

Ödeyemediğiniz kredi kartları borçları ya da tüm diğer borçlarınız için Ankara ‘da tefeci arıyorsanız yazımızı okumanızı öneririz. Paraya sıkıştığınızda tıpkı banka gibi Ankara’ daki tefeciler de size bu parayı vermektedir. Ancak belli bir tarihe kadar ve belli bir faiz oranı ekleyeceklerinden geri ödemelerde sıkıntı olabilir.

Ankara tefecileri internetten çok kısa sürede bulabileceğiniz gibi bu konuda genelde bilgisi olan kuyumculara da danışabilirsiniz.

İnternetteki “tefeci ankara” aramasında pek çok telefon numarası karşınıza çıkacaktır. Bunlarla sadece telefonda değil karşılıklı yüzyüze görüşme yaparak karşınızdaki kişiye güvenmeden kesinlikle hiçbir işlem yapmamalısınız.

>>Tefeci İstanbul

Aksi halde bir borçtan kurtulayım derken başınızı daha büyük borçlanma ile derde sokabilirsiniz. Siz gene de öncelikle yasal yollarla borcunuzu kapatmayı deneyin, tefecilerden para almayı ya da borç kapatmayı en son çare olarak düşünün deriz.

Tefecilik bilindiği üzere suçtur her ne kadar yasal olarak bu işi yaptıklarını söyleseler de tefecilerden önce bu parayı banka ya da yakınlarınızdan bulmayı tercih etmelisiniz.

0 comments on “Tefeci Ankara
 1. murat dedi ki:

  Acil 30 bin tl lazim bugun ovlene kadar

 2. mehmet dedi ki:

  istanbuldayım acil yardım bekliyorum

 3. nurten dedi ki:

  Çok acil 70000 tl ihtiyacım var.Emekliyim.Çok acil.

 4. ertan dedi ki:

  ankarada ikamet ediyorum kamuda memurum aylık gelirim 3500 tl dir bana 20.000 tl lazım teşekkür ederim

 5. Suat dedi ki:

  Ankara da ikamet ediyorum. 18 yıldır özel sektörde ve aynı firmada çalışıyorum. 3750 TL maaşım var. 15.000 TL’ye ihtiyacım var.
  Teşekkür ederim.

 6. Hasan dedi ki:

  15bin ihtiyacım var yardımcı olabilecekler ulaşırlarsa sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir