Komisyonla Kredi Çektirenler

Yaşam içerisinde kimi zaman maddi sıkıntılara girmemiz olağandır. Çünkü ekonomik yaşam gelgitlerle doludur. Atacağımız her adım bize yeni farklılıklar getirir ve bu farklılıklar maddi açmazlara neden olabilir. Yaşadığımız hayat boyunca eğitim, sağlık, evlilik, seyahat gibi her süreçte nakde ihtiyaç duymamız kaçınılmaz olmakla birlikte her ihtiyaca kendi kendimize cevap vermek ise oldukça zordur. Tüm bu şartlar altında hayatın akışına dur diyemeyeceğimiz için nakit ihtiyacımızı karşılamak bizim için bir mecburiyettir.

İşte böyle durumlarda bize çözüm sunacak en makul ve akla ilk gelen alternatif bankalardır. Bankalar kredi olanakları ile para ihtiyaçlarımıza cevap vermeyi hedeflerler. Bizlere kredi verebilecek onlarca banka ve bu onlarca bankanın da kendi içlerinde farklı kredi alternatifi bulunmaktadır. Durumumuza ve mali gücümüze uygun en doğru bankayı tespit ederek kendimize kolay ödeme olanağı sağlamış ve para ihtiyacımızı en akıllıca şekilde karşılamış oluruz.


ÖNERİ: Komisyonla Kredi Verenler


Bu kredi alternatifleri arasında farklı bir yer tutan hizmetlerden biri de komisyonla kredidir. Müşterilerine farklı hizmet alternatifleri sunmak ve her müşteri profiline hitap etmek isteyen bankaların komisyonla kredi verme gibi projeleri de bulunmaktadır.  Eğer kişi komisyonla kredi çekmeyi kendi şartlarına ve maddi durumuna uygun bulursa bun yola da başvurabilir. Birçok banka da müşterilerinin bu taleplerini geri çevirmemek için bu hizmeti vermekte ve daha geniş bir kitleye hitap etmeyi amaçlamaktadırlar.

Komisyonla kredi alma ihtiyaç sahiplerini farklı bir alternatif sunmakla birlikte kredi çekecek kişi için de farklı sıkıntıları da olmaktadır. Bu sıkıntılardan bahsetmemiz gerekirse normal krediye oranla komisyon ile kredi biraz daha masraflı olmakta ve kredi çekecek kişiye olumsuzluğu bu yönde olabilmektedir.  Komisyonla kredi çekecek olan kişiler bu olumsuzluğu da göz önünde bulundurmalı ve bütçelerini ona göre ayarlamalıdırlar.

Bu özellikleri de bildikten sonra komisyonla kredi veren bankaların az sayıda da olsa var olduğunu belirtebiliriz. Hangi bankaların komisyonla kredi yöntemini kullandığını ve bu yöntemle hizmet verdiği bilgisi için banka şubelerine gidilebilir, bankaların çağrı merkezleri aranabilir veya internet bankacılığı aracılığı ile bilgi edinilebilir.

10 comments on “Komisyonla Kredi Çektirenler
 1. bahar dedi ki:

  Merhaba ben ankara da yaşıyorum, bankalardan kredi alamıyorum. Çok kayıp ve sıkıntı atlattım. Borçlarım birikti ve acil ödeme yapmalıyım. 20 bin tl yi almak istiyorum. Ayda 1000 tl taksitli. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler

 2. Oğuz ÖZDEMİR dedi ki:

  İyi çalışmalar her gün yazıyorum bana geri dönüş yapan olmadı çok acil 30000 TL ihtiyacım var devlet memuruyum 2500 TL gelirim var aylık 1000 TL ye kadar ödeme yapabilirim nakit sıkıntım nedeniyle ön ödeme yapmam mümkün değil ancak alacağım nakitten ödeme yapabilirim

 3. Ahmet dedi ki:

  25000 tl Lazım komisyonla kredi gerekli evraklar nedir acaba

 4. orhan dedi ki:

  10 – 15 000 tl ye ihtiyacım var işyerim var

 5. esra dedi ki:

  kredi başvurusu yapmam lazım yönlendirebilirmisiniz

 6. ilhan dedi ki:

  merhaba 9000 TL krediye ihtiyacım var kkb düşük olduğu için bankadan kredi çıkmıyor ödemelerimi günü gününde yaparım. kısa vadede kapatırım borcu.

 7. tly dedi ki:

  Oğuz bey mail adresi verirmisiniz?

 8. Hikmet dedi ki:

  Acil kredi çekmem lazım. Yerime nasıl kredi çekebilirsiniz. Tşk.

 9. mesut dedi ki:

  komisyonla kredi çektirebilirmisiniz?

 10. mine mutlu dedi ki:

  bilgi verirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir