İpotek Gösterebilenler için Kredi Çıkartılır

İpotek göstermeniz için daire ve arsa tapusu yeterli olmaktadır. Gösterdiğiniz ipotekli ev ve veya konut değerinin %75 i ne kadar kredi çıkartılmaktadır. Göstereceğiniz bir ipoteğiniz yoksa o zaman alternatif çözümler için daha fazla komisyon ödemeniz gerekecektir. Aşağıda verilen iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.

İpotekli İhtiyaç Kredisi

Hepimizin bir şekilde kredi çekmişliği yada hala ödeyeni vardır mutlaka. Ancak bunu kimimiz zamanında ödeme zorluğu çekiyoruz yada kredi öderken başka bir kredi çekmemiz daha gerekiyor durum böyle olunca mevcut krediden dolayı özellikle de ödemesi geciken bir kredi ise yeni kredinin onaylanması biraz zorlaşıyor. Ya da bu ihtimallerden hiç biri yok ancak bireysel ihtiyaç kredisinin olacağından daha fazla ihtiyacımız var ise bu durumda devreye ipotek teminatlı ihtiyaç kredisi giriyor. Sahip olduğunuz gayrimenkulu ipotek göstererek normal ihtiyaç kredisinden daha fazla tutarlarda kredi çekebiliyorsunuz. Kredinin limiti ipotek gösterilen gayrimenkulun ekspertiz değerinin %75’i kadar olabiliyor.

Diğer bireysel kredilerden en büyük farkı vadesinin çok uzun ve tutarının yüksek olmasıdır. İpotek teminatlı ihtiyaç kredisinin masrafları konut kredisiyle hemen hemen aynıdır. Bu tür kredilerin kullanılma sebebi en başta belirttiğimiz kredinin istenildiği tutarda çıkmamasından kaynaklı durumlarda kullanılabilmesidir. Bankalardan kredi talep ederken karşılığında ipotek göstermek kredinin çıkmasını kolaylaştırabilir. İpotekli ihtiyaç kredilerinin faiz oranları diğer ihtiyaç kredilerine farklılık gösterebilir.Acil kredi lazım olduğu zaman acil para ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Maillerinizde açık net ve imla kurallarına uygun yazınız.

0 comments on “İpotek Gösterebilenler için Kredi Çıkartılır
  1. nurtekin elçin dedi ki:

    Eşimin adına 150.000 TL lik gayrimenkul konut bulunmakta ben takipli olduğum için kredi alamadık bankalardan siz yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir