Faizsiz Emeklilere Borç Verilir

Faizsiz bir şekilde sadece senet yaparak tabi ki belirli bir komisyon karşılığında emeklilere borç verilmektedir. Faizsiz bir şekilde emekli olmanıza rağmen kredi almak artık mümkün olmaktadır. Emeklilerin bankalardan kredi alma seçenekleri bulunmaktadır. Ancak bunun için yeterli kredi notuna sahip olmak ve gelir belgesinin belirli bir seviyede olması gerekir.

Ayrıca maaş üzerinde herhangi bir haciz işleminin de olmaması gerekir. Faizsiz bir şekilde emeklilere borç veren kişi veya kurumlar ile iletişime geçerek acil nakit sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bu krediler senetle veya komisyonlu krediler ile sağlanmaktadır. Vade oranlarının uygun, faiz miktarlarının da ödenebilir seviyede olmasından dolayı emekliler aradıkları nakit desteğini hızlı bir şekilde bulabilmektedir.

Faizsiz Emeklilere Borç Verenler

Konut kredilerinin yanı sıra diğer ihtiyaç kredileri içerisinde de hızlı bir şekilde bu sayede alabilirsiniz. Bu şekilde borç alabilmek için emeklilerin bağlı bulundukları sosyal güvenlik kurumundan gerekli olan belgelerini bankaya getirmesi gerekir. Diğer yandan emekli olup da herhangi bir işte çalışan kişiler de faizsiz bir şekilde emekli kredisini alabilir. Ödeme sisteminde rahatlık sağlamak isteyen kişilerin maaş günlerine göre esnek planları da yapılabilir.

0 comments on “Faizsiz Emeklilere Borç Verilir
 1. Yakup dedi ki:

  Kaç liraya kadar ve kaç ay vade yapılıyor. Uzun vadeli alabilirmiyiz.

 2. Se*** Er*** dedi ki:

  Sayın ilgili

  Ben emekliyim 36 ay vade ile 10.000 tl ihtiyacım var dağınık borçları biraraya toplamak için

  Nasıl başvuru yapacağımı ve prosedürün nasıl çalıştığını bilmiyorum lütfen yardımcı olun bu borcu yıl sonunda defaten de kapatabilirim

  Teşekkürler iyi çalışmalar

 3. engin demir dedi ki:

  Kredi sorunuma yardımcı olabilir misiniz?

 4. çiğdem dedi ki:

  bende yararlanmak istiyorum şartlarınız nedir

 5. Aynur dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir