Acil Paraya-Krediye İhtiyacım var

Acil paraya – krediye ihtiyacım var diyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer acil paraya ihtiyacınız varsa ve bunun için çözüm arıyorsanız öncelikle bankadan kredi almayı deneyebilirsiniz. Ancak, bankadan kredi alamıyorum ve zor durumdayım diyorsanız iş değişir.Pek çok kişi maddi sıkıntılarından dolayı kredi almak istiyor. Elbette ilk saldırılan yer banka oluyor. Ama banka ya istediğiniz krediyi vermiyorsa? İşte tam bu durumda araya kredi verenler giriyor. Mesela siz kara listede olsanız dahi size bankalardan sorunsuz kredi çıkartanlar var. Bu kişiler ile anlaşarak ihtiyacınız olan acil kredi alabilirsiniz. Öyle ki, acil krediye ihtiyacı olanlara kredi verenler internet üzerinden ilanlarını yayınlıyor ve mağdur olanlara yardım ediyorlar. Eğer sizde çaresiz kaldıysanız internet üzerindeki ilanlara başvuru yaparak sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Belki şuanda acil paraya-krediye ihtiyacım var bir an önce ne yapacağımı söyleyin diyorsunuz. İşte size kesin çözüm olacak önerimiz. Sayfamızda acil krediye ihtiyacı olanlar ile kredi verenler ilanlarını ücretsiz olarak yazabilirler. Karşılıklı olarak anlaşıp ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yapmanız gereken yorum bölümüne ilanınızı yazıp iletişim bilgilerinizi de ekleyerek yayınlamaktır. Böylece her iki tarafta birbirine rahatlıkla ulaşabilir. Ancak hatırlatmak istediğimiz bir husus var ki; kredi verenler ile yaptığınız alışverişlerinizde ön ödeme yapmamaya dikkat ediniz. Bu şekilde ağzı yananlara sık sık rastlıyoruz.

137 comments on “Acil Paraya-Krediye İhtiyacım var
 1. merve dedi ki:

  Merhabalar ogrenciyim çok acil 700-800 tl ye ihtiyacım var yardimci olur musunuz

 2. meryem dedi ki:

  acil 5.000 tl ihtiyacım var

 3. Aynur dedi ki:

  Acil 35.000 tl ihtiyacım var.Aylık 1.250 tl odeyebilirim.SGK mevcut.2500 tl maaşı var.yardimci olurmusunuz.

 4. Adnan dedi ki:

  Merhaba;
  10.000 tl’ye ihtiyacim var. Ayda 1000 tl odeme yapabilirim.

 5. Adnan dedi ki:

  Merhaba; Antalya’da Belek te ikamet ediyorum uzerimde herhangi bir haciz yok sadece kredi kartlarimi kapatmak istiyorum ama banka notum uygun değil. Ozel sektörde 2000 tl maaş aliyorum10.000 tl’ye ihtiyacim var. Ayda en az 1000 tl odeme yapabilirim.arayin konuşalım. Iyi günler.

 6. YEŞİM BAŞARAN dedi ki:

  ankarada ssk lı işte çalışıyorum 20.000 tl ye acil ihtiyacım var.aylık ödemeleri düzgün olarak yapılacaktır.yardımlarınızı bekliyorum tşk ler.

 7. tolga dedi ki:

  merhaba ben devlet memuruyum aylık 1500 tl yi geçmeyecek şekilde 60.000 tl
  paraya ihtiyacım var bu para ile borçlarımı kapatmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

 8. hakkı oral dedi ki:

  devlet memuru emeklisiyim acilen 7000 tl ye ihtiyacım var nasıl alabilirim

 9. Aydan Duran dedi ki:

  Emekliyim, kendime ait şahıs ticaret işyerim var.
  Bankalardan kredi alamıyorum.
  15.000 TL Nakde ihtiyacım var.
  Aylık GERİ ödeme imkanım 500 TL

 10. umit dedi ki:

  Merhaba acil olarak 10.000_ TL’ye ihtiyacım var. Aylık 250 veya 300 TL geri ödemeli şekilde. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir