Aile Bütçesine Katkı Yapmak İsteyen Ev Hanımları

2015 yılı bir çok ev hanımı aile gelirine yardımcı olmak üzere değişik işler yapmakla birlikte sigortasız olarak gelir kazanmaktadır. Kazançlarını belgeleyemedikleri için bankalardan kredi çekememektedirler. Bu yüzden ev hanımlarına kredi veren başka yerler bulmak durumundalar.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar son zamanlarda oldukça konuşuluyor. Çalışmayan ve evde olan hanımlar için de artık kredi imkanı söz konusu. Ancak, ev hanımlarına kredi veren bankalar bazı kriterleri göz önünde bulunduruyor. Eğer ev hanımı iseniz ve krediye ihtiyacınız varsa, bankada belli bir mevduat hesabınızın olması gerekiyor. Elbette üstünüzde ev,araba, mal mülk varsa işiniz daha da kolaylaşır. Bildiğiniz gibi bankalar kredi verirken bazı belgeleri istiyorlar. Mesela gelir belgesi istenen en önemli evraklar arasındadır. Fakat, ev hanımlarının bir geliri olmadığı için daha önceleri onlara kredi verilmiyordu. Ancak, şuanda bankanın istediği şartlar taşındığı takdirde ev hanımlarına kredi veriliyor.

Ev hanımıyım ve kredi almak istiyorum hangi bankadan alabilirim?
diyorsanız size bazı önerilerimiz olabilir. Mesela Akbank, Vakıfbank,İngbank ve Denizbank ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Bu bankalara kredi başvurusu yaptığınız takdirde ve şartlara uyduğunuz takdirde size kredi verecektir. Ayrıca, bankaya yaptığınız kredi başvurusu onaylandı ve paranızı aldınız. Eğer ödemelerinizi düzenli olarak yaparsanız bir daha kredi kullanmak istediğinizde kredi kullanma şansınız kat kat artacaktır.

0 comments on “Aile Bütçesine Katkı Yapmak İsteyen Ev Hanımları
  1. volkan keçe dedi ki:

    bankalara iş ve garanti olmak üzere toplam 15000 tl lik borcumu kapatmak istiyorum .aylık gelirim 3200 tl belgelenebilir.nasıl yardımcı olabilirsiniz.

  2. Ebru Denen dedi ki:

    Merhabalar benim 5000 TL paraya ihtiyacım var.2200 TL aylık gelirim var.Şuan için toplu olarak paraya ihtiyacım var.Yardımcı olabilir misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir