Senetle Altın ve Para Veren Kuyumcular

Bildiğiniz gibi BDDK tarafından kredi kartı ile taksitli alışveriş yasaklandı. Bu yasağın gelmesi ile birlikte senetle altın ve para veren kuyumcular herkes tarafından aranmaya başlandı. Öyle ki; senetle altın veren kuyumcular sayesinde pek çok kişi ihtiyacını karşıladı. Eğer sizin de altına veya paraya ihtiyacınız varsa senetle altın ve para veren kuyumcular ile irtibata geçerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Belki şuanda bir düğün yapacaksınız ancak altın alacak birikmiş paranız yok. Belki de özel bir gün için paraya ihtiyacınız var. O zaman senetle altın ve para veren kuyumculara sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olanı senet karşılığında alabilirsiniz. Yapmanız gereken yorum bölümünden ilanınızı oluşturarak senetle altın ve para veren kuyumculara sesinizi duyurmaktır. Ancak, ilanlarınıza iletişim bilgilerinizi eklemeyi unutmayınız.

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Senetle altın ve para veren kuyumculara internet üzerinden çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Ya da çevrenizde tanıdığınız  bir kuyumcu varsa onlara bu konuyu açabilir, yardım alabilirsiniz. Öyle ki; artık kuyumcular senetle veya taksitle altın satışı yapıyorlar. Siz de bir araştırma yaparak senetle altın ve para veren kuyumculara ulaşabilirsiniz. Hatta düğün sezonu açıldığı zamanlarda bu aramayı yaparsanız kuyumcuların size hayır demeyeceğini umuyoruz. Çünkü, kuyumcuların en fazla satış yaptığı dönemlerden biri de düğün zamanıdır. Bu yüzden senetle altın almak için en iyi fırsatlardan biri olacaktır.

70 comments on “Senetle Altın ve Para Veren Kuyumcular
  1. Nebahat dedi ki:

    Acil 40.000-50.000 tl ihtiyacım var aylık taksitler halinde öderim. Emekliyim,ararmısınız lütfen

  2. ahmet dedi ki:

    2 bankada takibim oldugu için bankalardan kredi çekemiyorum borçlarımı toparlamak için senetle altın ve ya nakit lazım ancak ön ödeme yapmam komisyonunuzu altını veya nakit parayı alınca alırsınız tabiki makul bir oran

  3. ufuk dedi ki:

    istanbul 20.000 ihtiyacım var yaşım 30 yıllardır aynı şirkette çalışıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir