Kredi Türleri

Eğitim kredisinde yurt içi ve yurtdışı harcamalarınız için 50.000 TL’ye kadar kredi fırsatları sunuluyor.

Evlilik kredisi evlenecek olan çiftlerin tüm düğün masrafları ve oturacakları evle ilgili yapacakları harcamalar için oluşturulmuş bir kredi türüdür.

Tatil kredisi tüm yurt dışı ve yurt içi tatillerinde kullanabileceğiniz bir kredi türüdür.

Emekli kredisi müşterilere özel ihtiyaç kredisi uygun faiz ve vade oranlarıyla tercihe göre taksitleri 1 yada 3 ayda bir ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Maaşlarını Yapı krediden alan emeklilere özel bir ihtiyaç kredisinde mevcuttur.

İhtiyaç kredileri dışındaki kredi türlerini de kısaca inceleyecek olursak. Esnek hesap yapı kredi hesabınızda para kalmadıysa esnek hesap oluşturarak kredi limitiniz dâhilinde acil nakit ödeme ve alışveriş gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Taşıt kredisini dosya masraflı veya dosya masrafsız olarak seçebilirsiniz 60 aya varan vade seçenekleri mevcut.

Motosiklet kredisi 0 km veya ikinci el motosikletler için 36 aya varan vade seçenekleriyle motosiklet fiyatının %50 tutarında kredi kullanabilirsiniz.

Tekne kredisinde 30.000 TL’ye kadar teminatsız 100.000 TL ye kadar kefalet karşılığı veya mevduat yada menkul kıymet rehini, gayrimenkul ipoteği karşılığında kredi kullanabilirsiniz.

Konut kredisi içinde pek çok seçenek mevcuttur fakat konut kredileri oldukça detaylı bir kredi türüdür bunun için ve diğer tüm krediler hakkında ayrıntılı bilgi almak için en yakın Yapı Kredi şubesine gitmenizde fayda var.

0 comments on “Kredi Türleri
  1. kevser dedi ki:

    Acil olarak 20000 ihtiyaç im var bankalarla daha onceden sorunlar im olduğu için kredi alamiyorum yarin ödemek olduğu için acil diyorum aylik gelirim 3000 TL acil cevap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir