Kredi Lazım Forum

İhtiyacınız olan acil nakit para miktarına göre yazabileceğiniz ” acil nakit paraya ihtiyacım var ” üzerinden lazım olan para miktarı ne ise 10 bin tl, 50 bin tl veya daha düşük miktarlarda 100 tl her ne ise buradan yine aynı şekilde sayfa alt kısımlarından yazabiliyorsunuz. Kredi konularında bulduğumuz he konu ile ilgili sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Kredi lazım forum sitelerinin pek çoğunda kişilerin kredi kartları nedeni ile çektiği sıkıntılar yer alıyor. Kişiler çektikleri sıkıntılar nedeni ile başkalarından çare arıyor. Dertlerini bu forumlara yazıyor ve bilgili kişilerden yardım istiyorlar. Ancak kredi kartı borçlarınızı ödemeden hiçbir şekilde bu dertlerinin son bulmayacaklarını da biliyorlar.

Kredi lazım forumlarında çektikleri kredilerin kendilerine verdiği sıkıntıdan şikayetçi olanlar kadar kredi çekmem lazım maaş bodrosu yok ya da acil para çekmem lazım nereden bulabilirim? gibi sorularda oluyor.

Kişiler acil nakit ve krediler ile ilgili tüm sorularını ya da çok acil para bulmak için aradıkları yardımı dile getirerek bir nevi yanlarında olan ya da onlar gibi kişileri görüyor. Baktığınız zaman hepsi aynı durumda olsa bile psikolojik olarak birbirlerine verdikleri destekleri sayesinde kendilerini yalnız hissetmiyorlar. Gerekli parayı bulamasalar bile en azından destek bulmuş oluyorlar. Ancak bu forumlar sayesinde bilgilenerek doğru bir şekilde kredi geri ödemesi yapan ve bankalara olan kredi borcundan kurtulan çok sayıda kişi var. Bu borçlardan kurtulmalarının en büyük yardımcısı ise forumlarda sürekli akışan bilgiler oluyor.

43 comments on “Kredi Lazım Forum
 1. erhan dedi ki:

  acilen 20.000 tl ye ihtiyacım var.kkb puanım düşük olduğu için kredi kullanamıyorum.senet karşılığı kullanabilirim.aylık 5.500 tl gelirim var 24 ay da ödeyebilirim

 2. Ahmet dedi ki:

  Özel sektörde düzenli olarak çalışıyorum 40000₺paraya ihtiyacım var aylık 1000 1500 ₺ arası ödeme yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim iyi günler…

 3. emrah gungir dedi ki:

  15.000 tl ihtiyacim var.. Aylik sabit odemeler yapabilirim

 4. ismail dedi ki:

  benim bankalara kredi ve kredi kartı borçlarım var toplam borcum 13.000 bin tl hepsini kapatmak istiyorum tek bir yere borcum olsun istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim aylık en fazla 400 tl ödeye bilirim ama gercekten acilll bana geri donus yapmanızı bekliyorum

 5. Yalçın Soysal dedi ki:

  Merhabalar ben çalışan emekliyim emekli maaşımın üstünde kredim olduğundan dolayı vede başka bankalardanda bazı sorunlar yaşadığımdan kredi çekemiyorum.fakat şu an emekli maaşımın üzerindeki kredi dışında hiç bir bankaya borcum yok acil 30.000 TL ye ihtiyacım var bununla hem emekli maaşımın üstündeki krediyi kapatacam hemde ihtiyacımı görecem şu anlık aylık gelirim 2600 tl dir.emekli maaşımın tamamını bana yardım edecek kişiye ödeyebilirim.acill dönüş bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir