Geri Ödemesiz Kredi

Esnaf ve sanatkarların bankalardaki kredileri son derece fazla ihtiyacı olmaktadır. Bu neden ile de aslında almak istedikleri kredinin daha uygun bir şekilde geri ödenmesini arzu etmektedirler. Bunun için tabii ki uygun krediler bulunmaktadır.  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı binlerce esnaf ve sanatkarın sıkıntı çekmemesi için 50 bin TL’ye kadar çekmek istedikleri kredileri 48 ay vade ile almak ile sınırlı kalmıyor aynı zaman da 48 aylık kredinizin ilk 12 ayında kredinizi ödemeniz istenmiyor.

Geri ödemesiz kredi almak sizi elbette rahatlatacaktır. Kredi çekiminde esnaflara ve sanatkarlara bu kadar büyük imkan tanınmasının tek nedeni ise rekabet ortamını artırmak ve bu rekabet ortamında kalan sanatkarların bu durumdan hasar almadan çıkmasıdır.

Esnaf iseniz tabii ki büyük sıkıntılar yaşıyorsunuzdur. Özellikle de sizin benzeri ürünlerinizi satan esnafların yanında ayakta kalabilmeniz için iyi bir desteğe ihtiyaç duyduğunuza eminiz. İşte size bu inanılmaz fırsattan faydalanma imkanı. Sizde kredi çekerek işlerinizi büyütmek veya yoluna koymak istiyorsanız çok geç kalmadan geri ödemesiz kredi imkanından faydalanın.

0 comments on “Geri Ödemesiz Kredi
  1. süleyman dedi ki:

    Acil Nakit lazım olan Arkadaşlar veya uzun vadede sürekli kazanç beklentisi olanlar aylık ekstra 20 bin tl gelir elde etmek isteyenler 5 dakikanızı ayırıp okuyunuz kaybedeceğiniz bişey olmaz ama kazanacağınız çok şey olur .
    6 ay boyunca gezmediğim site yazmadıgım sayfa kalmadı ya tefeciye denk geldim ya sahtekara.
    Her türlü kişisel bilgilerle beraber dosya masrafıydı şuydu buydu defalarca dolandırılmalara maruz kaldım insan muhtaç
    olunca her yola bir umut baglıyo malesef ki neyse ki bigün böyle siteler olsun sayfalar olsun gene dolaşırken 1 ay önce malum şahsın profiline denk geldim kesinlikle ve kesinlikle reklam amaçlı yazmıyorum bunları isteyenlere hertürlü kanıtı gösterebilirim buranın altına profil linkini vereceğim şahıs olan ROBERTO CHARLES kullanıcı adlı şahıstan bahis kuponları aldım kendisinin anlaşmalı oldugu sitede yaklaşık 550 tane VIP üyesi bulunmakta zaten profiline bakarsanız gerekli güveni alırsınız emin olabilirsiniz kredi çekmeye asla ihtiyaç duymayacaksınız sırf benim gibi böyle dili yanmıs zor durumda olan insanlar olur diye yazmak istedim insanlık halidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir