Borç Para Veren Kimseler

Herkesin maddi sıkıntıda olduğu dönemler olabilir önemli olan o zamanlarda borç para veren kimseler etrafımızda olabilmeli. Ama yoksa çevremizdekiler borç deyince bizden kaçıyorlarsa ne yapacağız?

Haykıracağız!! Help Help diye

Sıkıntı etmeyin İnternet Sayfamızdan hemen aşağıdan taleplerinizi iletiniz. Borç Veren Kimseler imdadınıza yetişecektir. Sayfamızın amacı senetle borç verenler, kredi verenler vb. gibi acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kişilerle acil paraya, acil kredi, acil nakite ihtiyacı olanları birleştirerek karşılıklı alışveriş yapabilmeleri bir birleriyle iletişime geçebilmelerini sağlamaktır.

 

 

0 comments on “Borç Para Veren Kimseler
 1. HULYA dedi ki:

  Çok acil senetle 10.000 TL ye ihtiyacım var. Devlet teşviki almaya hak kazandım ancak geri ödemeler çok uzun sürüyor. Benim aciliyetim var.

 2. emine dedi ki:

  Merhaba çok acill 40.000 tl ye ihtiyacım var bankacıyım ama ödeme imkanım yok uzun vadede geri ödeyebilirim taksitleri aylık 300 tl olarak verebilirim ne olur yardım edin

 3. hakan dedi ki:

  Çok acil 50.000 TL ihtiyacim var bu konuda yardimci olurmusun en kisa sürede cevap yazarsaniz memnun olurum

 4. KÜRŞAT dedi ki:

  Devlet memuruyum acil 20000tl ihtiyacım var

 5. Mehmet dedi ki:

  8.000 TL’ye ihtiyacım var. Her türlü güvence sunabilirim. Daha önce de senetle borç aldım ve herhangi bir gecikme ve sorun yaşamadan ödememi yaptım. Oto galerisi olan bir kişiydi. O kişiye şu anda ulaşamıyorum. Lütfen! Çok acildir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir