12 AY VADE 10.000 TL KREDİ NE KADAR ÖDERİM

Bankalardan kredi kullanabilmek için kredi notumuz çok önemlidir.Çünkü bankalar kişilere kredi verebilirlik derecesi kredi notudur.Kredi notunuzu belirleyen, sizin bankalar ile birlikte olan işlemleriniz sonucundaki ödemeleriniz belirlemektedir. Hazirkredi.net bu konuda detaylı bilgilendirmeler içermektedir.Yani kredi kartı veya daha önce çekmiş olduğunuz kredilerinizin ödemelerini düzenli yapmışsanız, kredi notunuz yükselişe geçmektedir. Ama ödemelerinizi düzenli yapmamışsanız kredi notunuz düşük olur. Özellikle borçlarınızdan dolayı düşüşe geçen kredi notunuz tüm bankaların sistemlerini gözükmektedir.

Banklardan kredi çekebilmeniz için kredi notunuzun en az 1500 olması gerekmektedir. Kredi notunuz 1500 altında ise, bankalara kredi başvurunuz onaylanmayabilir. Ama bu durum biraz olsun bankadan bankaya farklılık gösterebilmektedir. Yani bazı bankaların kredi dereceleri daha düşük olabilmektedir. Hatta kredi onaylanma prosedürleri bile daha kolay olabilir. Bu nedenle kredi notunuz çok yüksek değil ise, kredi onayı daha esnek olan bankalardan başlamalısınız.

Bankalardan kredi çekmek istediğiniz zaman bankacılık sistemini kullanabilirsiniz. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz bankanın Web sitesinden adınızı, soyadınızı, TC kimlik numarınızı, istediğiniz miktarı, vadeyi ve iletişim bilgilerinizi yazıp göndermeniz yeterlidir. Birkaç dakika içinde kredi başvuru sonucunuz iletişim bilgilerinize gelmektedir. Sonucunuz olumlu geldiği taktirde bankanın size en yakın şubesine kimliğiniz ve gelir belgeniz ile birlikte hazır olan kredinizi gidip kullanabilirsiniz.

Kaynak: http://www.hazirkredi.net/10-000-tl-kredi-veren-bankalar.html

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir