Yurtdışından Kredi Kullanımı

Türkiyede kredi kullanımı için şartların biraz ağır olması vatandaşları yurtdışı kaynaklı kredilere yönlendirmektedir. Yurtdışı kredi temini faiz oranlarının düşük olması nedeniyle tercih sebebiyken kredi almak için biraz yardım almanız gerekmektedir.

Yorum kısmımızdan bu konuyla ilgili sorularınızı bilgilerini ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bir çok yabancı kredi veren kurum ve kuruluşlar yorum kısımlarından iletilerini göndermektedirler. Yurtdışında kredi veren yerler için yapacağınız başvurularda çok dikkatli olmanız ve kuruluşları iyice araştırmanız gerekmektedir.

Bu konuda dikkat etmeniz diğer bir nokta ise yurtdışı kredilerde vergilerdir. KKDF,damga vergisi, pul vergisi,katma değer vergisi v.s.Eğer şirketseniz promassary not ile kredi alabilirsiniz.Yalnız yurtdışından kredi almak istediğinizde illaki komisyon,vergi,kur kaybı ve para transfer ücretleri ile faizden kazandığınız avantajı kaybedebilirsiniz.

Türk internet sitelerinde değişik iletişim adresleriyle yabancı kredi veren kurumların  iletilerini görebilirsiniz. Bunlarında çok güvenilir olmadığını söyleyebilirim. Etiketlerde isimlerini paylaştık..

0 comments on “Yurtdışından Kredi Kullanımı
  1. BİLAL RECEP ARABUL dedi ki:

    Merhaba ;

    Bu hafta içerisinde 25,000 tl nakit talebinde bulunmak istiyorum.
    Sgklı çalışanım 5 yıldır özel bir hastanede çalışıyorum.
    Bordro ve gelir belgesi iletebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir