Türkiye Geneli Kredi Veren Tefeciler

Sayfamız üzerinden kredi ve borç verenleri para ihtiyacı olanlarla buluşturma amacındayız. Elbette yayıncılığımızda dikkat ettiğimiz hususlar olmaktadır. İhtiyacı olanlara para verecek kişiler bazı şartlar sunmaktadır bazıları senetle, bazıları komisyonla kredi vermekte bazıları sadece emeklilere veya öğrencilere kredi sağlamaktadır. Bunları öğrenebilmek için sitemiz yayınlarımız direkt site üzerinden veya mail yoluyla takip etmelisiniz. Bazen uzun bekleme süresinden veya beni arayan olmadı şeklinde serzenişler olmakta ama takdir edersiniz ki bu tamamen kredi sağlayanların şehir, meslek, ödeme şekli gibi seçiciliklerinden kaynaklanmaktadır.

Tefeci tarzı çalışanlar genelde bulunduğu illerde borç vermekteler o yüzden sitenin arama kısmından şehrinize göre arama yapabilirsiniz. Türkiye geneli kredi veya borç veren tefeciler ve diğer kurum ve şahıslar için daha güvenli ve temiz hizmet  için mail adresiyle iletişim kurulmaktadır. O yüzden aşağıdaki forma mail adresinizi girerek, Mail kurunuza gelen aktivasyon mailini onaylayınız.

 

E-Mail Adresinizi Giriniz:

 Bu sayfamız Türkiye geneli tefeci arayanlar içindir. Tüm ülke geneli başvuru takip ve kabul işlemleri yapılacağı için biraz daha yavaş ve dikkatli yapılmakta güvenilir bulunmayan kişilere itibar edilmemektedir. Tefeci telefon numaraları , tefeci adresleri, tefeci iletişim gibi bilgileri lütfen sormayınız.Sadece Mail kaydı yapılanlarla iletişime geçilmektedir.

13 comments on “Türkiye Geneli Kredi Veren Tefeciler
  1. mustafa ak dedi ki:

    araç aldığımdan.açığım için 5000.tl..devletten maaş almaktayım….

  2. dibace7357 dedi ki:

    17.500 tl ye acilen ama çokkk acilen ihtiyacım var senetle senetsiz şartlarınız kabulümdür. Devlet memuruyum kamuda.
    Sinop

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir