İstanbuldaki Tefecilere Ulaşın

Her türlü nakit ihtiyacınız için İstanbul’ da yaşıyorsanız tefeci İstanbul araması yaparak çok fazla tefeci bulabilirsiniz.

Borcunuzu 12 taksitle ödeyelim sloganını hepimiz çok fazla duyar olduk. İnternette haber sitelerinde bile dolaşırken karşımıza birden çıkıveriyor bu tarz reklamlar. Arama motoruna “İstanbul tefeci ara “ yazdığınızda tefecilik işini yasal olarak yapan pek çok şirket ya da şahısla karşılaşmak mümkün.

Neden bu parayı bankadan değil de tefeciden arama ihtiyacına gideriz ? Sorusuna cevap arayacak olursak, bankalardan kredi alabilmek için resmi bir sürü evrak ve belge isteyecekler. Yeterli maaş gösteremezsen kefil ya da ipotekli mal isterler, üstüne üstelik dosya masrafı vs. derken daha parayı      görmeden eziyet ve masraf altında ezilirsin. İşte bu yüzden İstanbul’ da tefeciyi bulup bu parayı almak daha masrafsız ve kolay gelebilmektedir.

>>>tefeci adresleri

Ayrıca İstanbul tefecilerini bulmak için internet dışında yakınınızdaki güvendiğiniz kuyumculara giderek tefecileri öğrenebilirsiniz. Kuyumcuların tefeciler konusunda mutlaka bilgileri vardır.

Ancak gene de tefecilerle iş yapmadan önce eşe dosta borç almak için başvurmanızı bu da olmaz ise bankanıza başvurmanızı öneririz.

0 comments on “İstanbuldaki Tefecilere Ulaşın
 1. SIRRI dedi ki:

  MEMURUM ACİL İHTİYACIM VAR

 2. mehmet dedi ki:

  Acil 10 bine ihtiyacım var

 3. mehmet dedi ki:

  benım işimi bankalar halledemez.40000 tl borç verecek tefeci arıyorum.senetle 10 taksıtle ödeme yapabılrım.acil dönüş yapabılırsenız sevınırım

 4. fehmi dedi ki:

  10000 tl ihtiyacim var eger yardimci olursaniz sevinirim yaninizda dahi calisirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir