Senetle Kredi Veren Şirketler

Zorda kaldınızda, paraya sıkıştığınızda, çevrenizden ve bankalardan yardım alamadığınızda aklıllara ilk gelen, senetle kredi veren şirketlere başvurmak geliyor. Senetle kredi veren şirketler için başvurularını internet üzerinden yapıyorsunuz. Yaptığınız başvuru sonucunda, şirket ufak bir araştırma yapıp size dönüş sağlıyor. Uygun koşulları sağladığınız takdirde de, senetle kredi alabiliyorsunuz. Senetle kredi veren özel şirketler, size bankalar gibi aylık ödeme yapma imkanı sağlıyor. Ödemelerinizi isterseniz, şirketten, isterseniz de, şirketin anlaşmalı olduğu bankalardan yapabiliyorsunuz.

Senetle kredi veren özel şirketler, size sundukları bu fırsat karşısında sizden sadece zamanında ödeme yapmanızı bekliyorlar. Siz borcunuza sadık kaldığınız takdirde, hiçbir yasal yaptırıma maruz kalmadan, bu imkandan yararlanabiliyorsunuz. Senetle kredi veren finans şirketleri  ile iletişime geçebilmek için, internet üzerinde kısa bir araştırma yapmanız yeterli olmaktadır. Büyük iller dışında, pek çok ilde de şubeleri olan şirketler, bankalardan kredi alamayanların yardımına koşuyorlar. Fakat unutulmamalıdır ki, imkan karşısında eğer borcunuzu ödemekte geçikirseniz, şirket size tolerans göstermeyecektir. Hakkınızda hemen, icraya varan işlemler başlatılacaktır. Senetle kredi veren şirketler için daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, firmaların internet sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Senet Karşılığı Kredi Veren Bankalar başlıklı makalemizi okudunuz mu?

0 comments on “Senetle Kredi Veren Şirketler
 1. Egemen dedi ki:

  6.000,00 TL ye ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ederim.

 2. Serap evren dedi ki:

  Merhaba kendi şirketimizde çalımaktayım aynı zamanda emekli maaşıda alıyorum fakat bankalardan yasaklı olduğum için kredi alamıyorum 25000 tl ye ihtiyacım var ayda 1200 tl ödeme yapabilirim geri dönerseniz sevinirim

 3. Mehmet dedi ki:

  Merhaba, benim adım Mehmet, İstanbul Silivri de yaşıyorum, Kamu Kurumunda 6 yıldır kadrolu ve SSK lı olarak çalışıyorum. Bankalardan hiç bir şekilde kredi çekemiyorum, şu an da inanılmaz şekilde zor durumdayım, yardımcı olabilecek birileri var mı bilmiyorum, ama son bir umut bir şeyler karalamak istedim. Benim çok ama çok acil 50.000 TL senetle krediye ihtiyacım var. Eğer gerçekten senetle kredi veren şirketler var ise yazdıklarıma bir cevap versin lütfen. 36 ay vadeli ödeme yapabilirim, 2.800 TL maaş alıyorum, bunun dışında ikramiye de alıyorum, lütfen bir cevap artık, yalvarıyorum…

 4. Mehmet dedi ki:

  Merhaba, Ben Mehmet, İstanbul Silivri de oturuyorum, Kamu Kurumunda 6 yıldır kadrolu olarak çalışıyorum. Benim çok acil olarak 30 ile 50.000 TL senetle krediye ihtiyacım var, çok uzun zamandır yorum bölümlerine sayısız not bıraktım. Şu ana kadar hiç bir sonuç alamadım, eğer gerçekten senetle kredi veren şirketler, varsanız bana ulaşın artık, lütfen. Şu anda 2.800 TL maaş alıyorum, 36 ay vadeli ödeme yapabilirim, ikramiye de alıyorum, son zamlardan sonra 3.000 TL maaş almış olacağım. Artık derdimi nasıl anlatabilirim bilmiyorum, Bankalardan kredi çekemiyorum, puanım düşük ve şu anda takibe girmem an meselesi, lütfen artık bir cevap….

 5. zafer dedi ki:

  acil 20.000 tl ihtiyacım var aylık gelirim 3750 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir