Kuveyt Türk Cepten Kredi

Bilindiği üzere dinimizce faizin haram olması ve bazı kesimlerce de etik bulunmaması katılım bankalarını ortaya çıkarmış bu noktada en çok dikkat çeken banka da Kuveyt Türk Katılım Bankası olmuştur. Bu banka ülkemizde uzun yıllardır hizmet vermek ile beraber oldukça yüksek sayıda müşterisi bulunmakta ve pek çok farklı hizmet ile söz konusu olan bu müşterilerini memnun etmektedir. Bahsi geçen hizmet sunumları arasında en çok dikkat çeken Kuveyt Türk cepten kredi uygulaması olmakta ve her bankada olduğu gibi bu yer de müşterilerine en kolay şartlarda kredi başvurusu olanağı sağlamak amacında olmaktadır.

Cep telefonları aracılığı ile başvuru yapma yöntemi pek çok kişiyi banka şubeleri ile ya da evrak toplama işlemleri uğraşmaktan kurtarmakta bu nedenle de sıklıkla tercih edilen bir sistem olma özelliği taşımaktadır.  Adı geçen bankadan hizmet almak için uygulanabilecek yöntemler ise aşağıda belirtildiği gibidir.

  1. Kuveyt Türk Katılım Bankası Kısa Mesaj ile Kredi Başvurusu Yapma

Detayları anlatılmakta olan cep telefonu ile kredi başvurusu yapma sisteminin ilk aşaması bankamızda tanımlı olan cep telefonu numarası ile atacağımız kısa mesaj ile gerçekleşmektedir. Bu uygulamayı pek çok farklı banka tercih etmekte ve müşterilerinin kullanımına sunmak ile beraber Kuveyt Türk Katılım Banası bu bankalar arasında yer almamaktadır. Başka bir deyiş ile adı geçen bu bankanın kısa mesaj ile kredi başvurusu yapma hizmeti bulunmamaktadır.

Ancak bu hizmete alternatif olarak tercih edebileceğiniz başka bir uygulama mevcut olmak ile beraber bankanın çağrı merkezi olan 444 0 123 numaralı hattı aramak sureti ile başvuru yapma imkanınız bulunmaktadır. Bu hat yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekte olup dilediğiniz zaman arama imkanınız bulunmaktadır.

  1. Kuveyt Türk Katılım Bankası Mobil Uygulama ile Kredi Başvurusu Yapma

 

Diğer bir alternatif de adı geçen bankanın mobil şubesi aracılığı ile söz konusu olan işlemi yapmaktır. Bunun için uygulamayı indirdikten sonra giriş yapmak ve krediler bölümünden başvuru oluşturmak yeterli olmak ile beraber, daha detaylı bilgi için belirtilmekte olan numara aranabilir ya da https://www.kuveytturk.com.tr/subesiz-bankacilik/mobil-sube linki ziyaret edilebilir.

One comment on “Kuveyt Türk Cepten Kredi
  1. Mustafa Recber dedi ki:

    Borç kapatma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir