Kredi Notu Düşük Olanlar İçin..

Banka kredi notu değerini bilenler için kredi notu düşük olanlara kredi şeklinde verilen kredilere başvurabilirsiniz. Sayfamızda sizler için bir tane kaynak vereceğiz oradan kredi notu düşük olanlar için kredi imkanlarına bakabilirsiniz.

>> kredi notu düşük olanlara kredi

Banka kredi sicil notu düşük olanlar için de kredi veren bankalar olduğu gibi alternatif kredi alma yöntemleride bulunmaktadır. Elbette sitede farklı zamanda yayınlanmış ilanlar bulunmaktadır. Verdiğimiz kaynak üzerinden arama yaparak tüm sonuçları değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

0 comments on “Kredi Notu Düşük Olanlar İçin..
 1. Murat dedi ki:

  Hep yazıyorsunuz ama bankaya borç olduktan hayatta vermezler

 2. Mehmet KARABULUT dedi ki:

  Ankara’da polis memuruyum. Şuan maaşımda icra kesintisi var. Bankalardan kanuni takipteyim açık hesabım var. Maaşımdaki icra kesintisinden sonra net 2510 TL maaşım var. 25.000TL ihtiyacım var. Gerekirse maaşımdan sıra gözetmeksizin ikinci bir icra kesintisi yapılması için muaffakat verebilirim. Eşimin şu ana kadar hiçbir bankayla çalışması kredi kartı yada ssk girişi olmadı onun adına da olabilir. Babam 18 yıldır karaciğer sirozu, şuan belindeki T 12 kemiklerinden iki tanesi kırık ve ameliyat olması gerekiyor. Bu paraya acil ihtiyacımız var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 3. Enis dedi ki:

  Notum düşük çalışıyorum borçlarımı tek ödemeye bağlamak istiyorum 10.000 tl 36*400 geri ödeme yapabilirim

 4. taner yıldız dedi ki:

  acil 30000 tl ihtiyacım var. öğretmenim senet imzalarım

 5. ilhan dedi ki:

  iyi günler üniversite hastanesinde çalışıyorum acil 35.000 tl lazım aylık 1000 tl geri ödeyebilirim afyondayım.bankalarla geikme dışında sorunum yok lütfen yardımcı olun

 6. gökhan dedi ki:

  15 bin nakit lazım acil ulaşın

 7. serdar dedi ki:

  SGKNIZ UZUN OLUP.BANKA ÇALIŞMANIZ YOKSA KREDİ ALAMIYORSANIZ.BİZE ULAŞIN 1 GÜNDE KREDİNİZ HAZIR..SADECE İSTANBUL İÇİN GEÇERLİDİR not avukatlık ve takibi olanlara kredi çıkmaz

 8. sema dedi ki:

  merhabalar,
  Bankaya gecikme dışında herhangi problemim yok bu yüzden kredi çekemiyorum dolayısıyla borçlarımı ödeyemedim 7.000 tl paraya acil ihtiyacım var ve aylık 1.000 tl olarak geri dönüş sağlayabilirim.dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir