Borç Verilir İstanbul

İstanbul’da borç para bulmak internet, gazete ilanı gibi mecralarda kolaydır. İstanbul’da borç para vermek isteyenler, internette acil para verilir linkiyle müşteri bulmaya çalışırlar. Gazete ilanlarında da acil para, hemen para verilir gibi ilanlarla müşteri bulmaya çalışırlar. Bankalarda kredi kayıt puanları sorunsuz olan insanlara kredi vermek için SMS’ler de dahil olmak üzere borç para verilir şeklinde bir çok argüman kullanırlar.

Bankalar ana sermayelerini eritmemek için kredi vererek para kazanmak zorundadırlar. Bu yüzden para verenler İstanbul klişesine internetten de birçok link açılır. Finans firmaları para satarak para kazandıkları için, kredi satmak zorundadır. Para verenler İstanbul linkine ilan veren şahıslarda bulunmaktadır. Parayı alacak kişiler, kimden para aldıklarına dikkat etmelidirler. Para aldıkları şahıslar sonradan başlarına bela olmamalıdır. Yani borç kredi alırken, kimden aldıklarına dikkat etmelidirler.

Borç alarak bir dertten kurtulayım, derken yeni bir dert sahibi olmamak gerekir. Borç verenler İstanbulda da diğer illerde oldukları gibi paralarını garantiye almak isterler. Bunun için para alanlardan kefil yada ipotek isteyebilirler. Bu işlemleri yapmadan müşteriler para alacakları kurum veya şahısları incelemelilerdir.

0 comments on “Borç Verilir İstanbul
 1. özden dedi ki:

  Doktorum izmirdeyim özel sıkıntılarımdan dolayı acil 10000 liraya ihtiyacım var

 2. Aydın dedi ki:

  Üst düzey yöneticiyim,kredi ihtiyacım var
  eğer ciddi iseniz lütfen mail atarmısınız

 3. yasemin dedi ki:

  Slm cok zorda ve dardayiz bize uzun vadeli kredi vercek ariyoruz saygilar y

 4. cuneyt hekimoğlu dedi ki:

  Merhaba taksitle para almak istiyorum 10000 tl acil ihtiyacım var pazartesine bu parayı bulmam gerekiyor

 5. serpil dedi ki:

  Cok acil 10000tl ye ihtiyacim var senetle lutfen donus yapin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir