Bayram için Senetle Kredi Mi Lazım

Bankadan sizin yerinize kredi çeken ve bunu size sunan şirketimiz tamamen yasal yollarla hizmet vermektedirler. Siz imzaladığınız senetle birlikte borcunuzu vadeli olarak her ay ödeyebilirsiniz. Bizde bankadan aldığımız krediyi vadesi boyunca her ay bankaya ödemekteyiz

Senetle Kredi Alma Süreci Nasıl İşler?

Ayrıca bankadan kredi alırken gözünüzü korkutan dosya masraflarından ve kefil aramaktan kurtulmuş olursunuz. Bu şekilde senetle borç para almak istiyorsanız ve ihtiyacınız varsa telefon numaramızı arayın telefonda konuşalım. Eğer telefonda anlaşırsak karşılıklı yüzyüze gelerek ayrıntıları konuşabiliriz.

Sadece eğer bankadan kredi alamamanızın asıl sebebi kredi notu düşüklüğünüz değilde Merkez Bankasının kara listesinde olmanızsa size senetle kredi veremiyoruz. Ödemelerinizi senet ile yapacağınız için ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız çok önemlidir. Bankalardan alamadığınız borç parayı size senet karşılığında veriyoruz ve şirketimizde bankaya kredi ödemesi yapıyor. Bu yüzden de ödemelerinizin gecikmesi durumunda yasal işlem başlatabiliriz.

2 comments on “Bayram için Senetle Kredi Mi Lazım
  1. AYŞE ŞEPNEM ÇAVDAR dedi ki:

    Merhaba… Bayramdan önce senetle borç alabilir miyim?

  2. Elif dedi ki:

    Size nasıl oluşabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir