Albaraka Türk Cepten Kredi

Katılım bankaları ülkemizdeki önemli bir kesim için vermekte oldukları hizmetin detayı nedeni ile olmaz olmaz yerler bulunmak ile beraber ülkemizde bu hususta hizmet vermekte olan yerlerin başında Albaraka Türk Katılım Bankası yer almakta, bilhassa kredi verme hizmetleri ile pek çok kişinin tercih ettiği bir banka olma özelliği taşımaktadır. Bu çerçevede en çok dikkat çeken ve bu duruma paralel olarak en çok rağbet gören sistem Albaraka Türk cepten kredi uygulaması olmak ile beraber bu seçeneği kullanıcılar cazip kılan en önemli faktörleri şu şekilde özetlemek mümkün olmaktadır; ilk olarak herkesin de bildiği gibi kredi talebi oluşturmak banka şubelerine gitmeyi gerektirmektedir. Bu durum pek çok kişi için hem zaman kaybı hem de yorucu olduğundan dolayı çok da beğenilen bir uygulama olmamaktadır. Ancak cepten kredi sisteminde söz konusu işlemi yapmak için yalnızca cep telefonumuzun yanımızda olması yeterlidir. İkinci olarak bu uygulama için hiçbir şekilde evrak temini ya da bankada onay bekleme gibi angarya işler de söz konusu olmamaktadır. Tüm bu nedenler insanları cepten kredi sistemine yönlendirmek ile beraber bu kasamda uygulanabilecek yöntemler aşağıda belirtildiği gibidir.

  1. Albaraka Türk Katılım Bankası Kısa Mesaj ile Kredi Başvurusu Yapma

Bu banka anlatıldığı üzere kullanıcılarını son derece geniş kapsamlı hizmetler sunmak ile beraber bu alternatifler arasında kısa mesaj ile kredi başvurusu yapma uygulaması yer almamaktadır. Başka bir deyiş ile banka diğer tüm bankalarda mevcut olan SMS ile kredi talebi oluşturma sistemini kullanmamaktadır.

Bunun yerine adı geçen bankanın çağrı merkezi numarası olan 444 5 666 ya da 0 850 222 5 666 yedi gün yirmi dört saat aranarak bilgi sahibi olunabilir.

  1. Albaraka Türk Katılım Bankası Mobil Uygulama ile Kredi Başvurusu Yapma

Bu sistemde de yapılması gereken diğer tüm bankaların mobil uygulamalarında olduğu gibi ilk olarak cep telefonumuza indirmek ve giriş yaptıktan sonra başvurular sekmesinde talebimizi oluşturmaktır. Daha detaylı bilgi almak için yukarıda belirtilen çağrı merkezi numaraları aranabilir ya da https://www.albaraka.com.tr/mobil-sube.aspx linki tıklanabilir.

 

One comment on “Albaraka Türk Cepten Kredi
  1. yadigar yıldırım dedi ki:

    acil 4000 tl ihtiyacım var ayda 400 tl olarak geri öderim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir