Sorununu Çözmek İsteyenler Burada

Bankalardan sonuca ulaşamayan kimseler genelde burada yaz siz nerdesiniz halen bizimle görüşmediniz mi? Nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına acil paraya ihtiyacı olanlar genelde ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih etmektedir. Bankaların kredi kullanma şartları için her geçen gün daha da esnek davranmaları ve asgari ücretli olarak çalışan kişilere bile çok yüksek tutarlarda kredi kullandırmaları kredi pastasının her geçen gün daha da büyümesine neden olmaktadır.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler SMS ile kredi başvurusu işleminde bulunabileceği gibi aynı zamanda banka şubelerini ziyaret ederek ya da internetten kredi başvuru formu doldurarak ta kredi başvurusunda bulunma imkanınız vardır. Ancak kredi başvurusunda bulunmadan önce mutlaka farklı bankaların kredi faiz oranlarını değerlendirmeniz ve kredi hesaplama işlemlerinde bulunarak size en düşük kredi faiz oranını sunan bankayı belirlemeniz gerekmektedir.

Bu hesaplamalarda bankanın kredi faiz oranları kadar sizden talep edeceği dosya masrafı gibi tutarları da dahil etmeniz çok önemlidir. Çünkü bankalar kendi çıkarlarını korumak adına kredi faiz oranlarını düşük göstererek müşteri çekerken aynı zamanda kredi dosya masrafları için yüksek tutarlar tahsil ederek kar oranlarını yükseltmeye çalışmaktadır. Paraya ihtiyacı olanlar kredi kartı kullanıyorlarsa aynı zamanda kredi kartından nakit avans çekme imkânına da sahiptir.

0 comments on “Sorununu Çözmek İsteyenler Burada
 1. Zeynep dedi ki:

  Merhaba, acil 3000 tl ye ihtiyacım var , bordrolu çalışanım, yardımcı olabilirseniz sevinirim

 2. safakx dedi ki:

  merhaba ismim serkan acil ödemem gereken borçlarım var lütfen yardım edin…

 3. O.D dedi ki:

  Çeşitli nedenlerden dolayı birden fazla bankaya 150000 TL borcum var. Özel bir şirkette orta düzey yöneticilik yapıyorum. Aylık 2000 TL ye kadar ödeme yapabilirim. Senetle Uzun vadeli borç para istiyorum. Bankalar 36 aydan ve ihtiyacım kadar kredi vermiyor. Gerekirse aileme ait evide ipotek ettirebilirim. Çok zor durumdayım. Evliyim iki çocuğum var ve bu sıkıntılar yüzünden boşanma noktasına geldik. Yardım edecek biri varsa lütfen yazsın. Teşekkürler

 4. ylmz dedi ki:

  Mrb. Cok acil 35000 40000 e ihtiyacim var. Yardimci olabilecek biriai var mi? Lutfen yardimci olun. Aylik 2400 lira maasim var duzenli taksitlerle geri odeyebilecegim borc para istiyorum. Yardimci olun lutfeennn.

 5. sinan dedi ki:

  acil 6000 liraya ihtiyacım var ama nasıl geri ödeme alıyorsunuz bilmiyorum dönerseniz lütfen teşekkürler

 6. selçuk dedi ki:

  merhaba,
  Acil olarak 30.000 tl ye ihtiyacım var.düzenli bir işim var 4.500 tl aylık gelirim var.şartları görüşmek için ulaşırsanız sevinirim.

 7. nesozy dedi ki:

  20.000 TL
  İSTANBUL

  EMEKLİYİM VE ÇALIŞIYORUM. ÖDEMELER İLE İLGİLİ SIKINTI OLMAYACAKTIR.
  YARDIMCI OLABİLİRSENİZ SEVİNİRİM.

 8. çetin dedi ki:

  10,000 tl ihtiyacım var,lütfen dönüş yaparmısınız

 9. erdem dedi ki:

  merhaba geçekten çok ama çok acil 3000 ( üç bin ) lira krediye ihtiyacım var net 1430 lira maaş alıyorum hiçbir kesintim yok yardımcı olmanızı bekliyorum

 10. kamil demiray dedi ki:

  nedenki ptt çare bulabiliyor da bankalar bulamıyor yada umursamıyorlar önceden fabrika fabrika gezerdiler müşteri bulmak için şimdi ise kazançlarından dolayı kimsenin yüzüne bakmıyorlar çünkü onlara muhtacız ve onlar bizim ayağımıza deyil biz onlara yalvarmaktayız ama yinede elimiz boş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir