Sorununu Çözmek İsteyenler Burada

Bankalardan sonuca ulaşamayan kimseler genelde burada yaz siz nerdesiniz halen bizimle görüşmediniz mi? Nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına acil paraya ihtiyacı olanlar genelde ihtiyaç kredisi kullanmayı tercih etmektedir. Bankaların kredi kullanma şartları için her geçen gün daha da esnek davranmaları ve asgari ücretli olarak çalışan kişilere bile çok yüksek tutarlarda kredi kullandırmaları kredi pastasının her geçen gün daha da büyümesine neden olmaktadır.

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler SMS ile kredi başvurusu işleminde bulunabileceği gibi aynı zamanda banka şubelerini ziyaret ederek ya da internetten kredi başvuru formu doldurarak ta kredi başvurusunda bulunma imkanınız vardır. Ancak kredi başvurusunda bulunmadan önce mutlaka farklı bankaların kredi faiz oranlarını değerlendirmeniz ve kredi hesaplama işlemlerinde bulunarak size en düşük kredi faiz oranını sunan bankayı belirlemeniz gerekmektedir.

Bu hesaplamalarda bankanın kredi faiz oranları kadar sizden talep edeceği dosya masrafı gibi tutarları da dahil etmeniz çok önemlidir. Çünkü bankalar kendi çıkarlarını korumak adına kredi faiz oranlarını düşük göstererek müşteri çekerken aynı zamanda kredi dosya masrafları için yüksek tutarlar tahsil ederek kar oranlarını yükseltmeye çalışmaktadır. Paraya ihtiyacı olanlar kredi kartı kullanıyorlarsa aynı zamanda kredi kartından nakit avans çekme imkânına da sahiptir.

0 comments on “Sorununu Çözmek İsteyenler Burada
 1. şafak dedi ki:

  acil 40.00 tl ye ihtiyacım var dönerseniz sevinirim haber bekliyorum.

 2. Yusuf dedi ki:

  Bana 7000 tl lazım aylık 4000 tl geri odemeli

 3. Melike dedi ki:

  Merhaba pazartesi öğlene kadar acil 35000 tl ye ihtiyacım var ayda 1000 tl ödeyebilirim muhasebeciyim bankada kredi notum düşük çekemiyorum yardımcı olabilecek birileri ulaşabilir mi senet de olur

 4. Tansu dedi ki:

  Merhaba
  10.000 TL kredi ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir