Arayan Para Bulur Aramayan … Bulur

Bize ulaşan kardeşlerimiz daha çok hemen borç isteme üzerine odaklanmış görüyoruz. Halbuki para bulmanın bir çok yöntemi ve yasal yolları var o yüzden biraz daha gayretli olmalı tehlikeli yollara girmemelidir. Unutmayın ki zahmette rahmet vardır. Acil para nasıl bulunur? Her gün bu sorunun cevabını arayan binlerce kişi oluyor. Çoğu kişiye çalıştığı işyerinin ödediği miktar az geliyor. Bu neden ile kredi kartı alıyor ve daha yüklü miktarların altına giriyor. Bazı kişiler ise ev, araba ve bunun gibi kendince geri gördüğü şeyleri almak için belli bir birikim yapmadan direk birilerinden borç almaya ya da kredi çekmeye karar veriyor. Sonucunda aldığı evi, arabayı satsa bile borçlarından kurtulması mümkün olmuyor.

“Biz kredinizi çekelim siz ödeyin.” tarzı bir yazı ile mutlaka bir internet sitesinde karşılaşırsınız. Böyle büyük bir borç ortadaykende mutlaka bu yazı ilginizi çeker. Ancak bu yazılar sadece sizi kandırmak için vardır. Kesinlikle itimat etmemelisiniz. Borç para bulmak o kadar kolay birşey değildir. Hele ki kardeşin kardeşe para verirken kırk defa düşündüğü şuan ki toplum yapımıza baktığınız zaman hiç kolay değil. Bu neden ile borç para verenler ile karşılaştığınız zaman hele de bu kişiyi daha önceden tanımıyorsanız bir müddet düşündükten sonra bu parayı alıp almayacağınıza karar vermeniz gerekir.

0 comments on “Arayan Para Bulur Aramayan … Bulur
 1. umit dedi ki:

  Acil finansman arıyorum

 2. hüseyin dedi ki:

  40.000 tl ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim.

 3. Yadigar dedi ki:

  Acil 2000 tl ihtiyacım var.

 4. SERCAN dedi ki:

  MERHABALAR SSK PROBLEMİNİZİ KREDİ SKORUNUZU YADA KREDİ KART KULLANMİYORSUNUZ DİYE KREDİ ALAMİORSANIZ COZUM BİZDE FİNANSAL FİRMAMIZ VE DESTEGİMİZLE YANINIZDAYIZ HEMDE 2 SAAT İÇİNDE KREDİNİZ HAZIR HALE GETİRİYORUZ TÜRKİYENİN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN ÜSTELİK TC KİMLİK NUMARANIZA KREDİNİZ TANIMLATILIR SİZ KİMLİGİNİZLE OLDUGUNUZ İLDEN KULLANIRSINIZ DOSYA MASRAF UCRETİ SADECE PESİN ALINIR KREDİ KOMİSYON UCRETİ KREDİDEN SONRA TAHSİL EDİLİR BİZ BU İSİ GERCEKTEN YAPAN FİRMAYIZ BURDAKİ SAHTEKARLARA YEM OLMAMAK VE BİZİMLE CALISMAK İSTEYEN GERCEK MUSTERİLERE YARDIMCI OLMAKTAYIZ GEREKSİZ KİSİLER ARAMASINLAR BURDAKI SAHTEKARLAR GİBİ MAİLDEN ULASINDA DEMİYORUZ CEP TELEFONUMUZDAN 7 / 24 ARAYABİLİRSİNİZ BORCSUZ VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ İSTANBUL ANKARA İZMİR HAFTA SONUDA KREDİ KULLANDIRIMI YAPİLMAKTADIR DİGER İLLER SADECE HAFTA İCİ MİNİMUM CIKARILAN KREDİ TUTARI 15.000 MAXİMUM TUTAR 300.000TL’DİR DAHA ALTI BİR TUTAR YADA ÜST CIKARILMAMAKTADIR.

 5. nazlı kızrak dedi ki:

  Telefon numaranızı yazarmisiniz acil 30000 bin liraya ihtiyacım var iletişime geçelim lutfen

 6. mehmet çinğay dedi ki:

  bana ulaşırsanız çok iyi olur teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir