Acil Para Bulmanın Yolları

Acil para bulmanın yolları günümüzde çoğalmıştır. Akla gelen ilk para bulma yolu bankalardan alınan kredilerdir. Eğer bankalara bulaşmak istemezseniz eş- dost ve akrabalarınızdan da borç para bulabilirsiniz. Bir diğer acil para bulmanın yolu ise finans şirketleri ya da finansör kişilerdir.

Acil para bulmak için bankaya kredi başvurusu yaptığınızda, banka öncelikle sizin kredi puanınıza bakacaktır. Kredi puanı tüketicinin banka ile yaptığı her işleme verilen puanlarla oluşturulur. Bankaya yapılan ödemeleri zamanında ve düzenli yaparsanız kredi puanınız artacaktır. Yani kredi puanınızın istenilen seviyede olması için hem bankalarla çalışmanız hem de ödemelerinizi düzenli ve zamanında yapmanız gerekmektedir. Kredi puanı yeterli olan tüketicilere bankalardan kredi genelde çıkmaktadır.

>>>  acil para lazım

Eski günlerdeki gibi para lazım olduğunda akraba ve arkadaşlara başvurmakta kullanılan bir yöntemdir. Bu günlerde tüketici toplumu olduğumuzdan herkesin bir yerlere borcu vardır. Bundan dolayı akraba ve arkadaşlar borç para istemede sonuç alınabilecek gibi gözükmemektedir.

Eğer bankalardan kredi çıkmamışsa, finans şirketleri ya da finansör kişilere başvurabilirsiniz. Bunlar bankalardan biraz daha yüksek faizle para satmaktadırlar. Bu kişilerle çalışırken dolandırıcılığa karşı dikkatli olmakta yarar vardır.

0 comments on “Acil Para Bulmanın Yolları
  1. Mehmet dedi ki:

    Ben Mehmet, Kamuda çalışıyorum, İstanbul da oturuyorum, benim 50.000 TL senetle krediye ihtiyacım var, 36 ay vadeli ödeme yapabilirim. 2.800 TL maaş alıyorum, çok acil dönüş yapılırsa memnun olurum…

  2. volkan dedi ki:

    5000 tl ihtiyacım var istanbulda ikamet etmekteyim 18 ay eşit taksitlerle geri ödeme yapabilirim.

  3. bahar dedi ki:

    10000tl ihtiyacım var uygun taksitle öderim yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir