48 Ay Vadeli Tüketici Kredisi

Çocuğunuz eğitim masrafları mı arttı, ani bir sağlık gideri mi karşınıza çıktı, eşyalarınızı yenilemek mi istiyorsunuz ya da acil nakit paraya mı ihtiyacınız oldu, hepsi ve daha fazlası için tüketici diğer adı ile de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ülkemiz de aktif olarak hizmet veren tüm özel ve kamu bankaları ihtiyaç kredisi veriyor. Bizde şirket olarak bu kredilere zaman kaybetmeden daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.

Kolay İhtiyaç Kredisi

Öncelikle bankadan tüketici kredisi kullanmanız için gerekli tüm prosedürleri eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor. Aksi halde maalesef ilgili talebiniz olumsuz sonuçlanacaktır. Firmamıza ilk başvuru yaptığınız da kredi notunuzu inceliyoruz. Eğer kredi notunuz düşük değil ise, geçmiş dönem borçlarınıza bağlı olarak hakkınızda yasal takip işlemleri başlatılmadı ise kredi kullanımınız daha kolay olacaktır. Tam tersi bir durum söz konusu olduğunda ise sizi kredi notu düşük olan müşterilere de kredi veren bankalara yönlendiriyoruz. Bu bankalar kredi vermeden önce sizden ek talepler de bulunabilir. Örneğin ipotek göstermeniz gerekebilir. İpotek gösterecek malınız yok ise kefil bulmanız da yeterli olacaktır.

Sorunlu Kredileriniz Çıkartılır

KREDİ ÇEKMENİZE YARDIMCI OLUYORUZ

Her soruna karşı firma olarak ek çözüm yolları üretiyoruz. Banka tüm başvurulara rağmen krediyi onaylamaz ise senetle kredi hakkında gerekli bilgileri sizinle paylaşarak tarafınıza uygun olması halinde senetle kredi kullanabilirsiniz. Öncelikle şunu da belirtelim ki bankaya başvuru yaptığınız da her olumsuz sonuç kredi notunuzun daha da düşmesine neden olmaktadır. Senet ile kredi de bankalar da söz konusu olduğu gibi belirli bir faiz oranına ve vade sayısına bağlı kalarak geri ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan diğer detaylara cevap bulmak için ilgili telefon numarası ya da mail adresleri üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi bankanın kredi kampanyası sizin için daha uygun, kredi vade ve faiz oranları dahilinde geri ödeme tutarları ne kadar olur, kredi kullanım şartları neler hepsi ve daha fazlası hakkında gerekli bilgileri bizden alabilirsiniz.

2 comments on “48 Ay Vadeli Tüketici Kredisi
  1. Orkun dedi ki:

    Selam tüm borçlarımı kapatıp tek ödeme yapmak istiyorum 30000 TL’ye ihtiyacım var maaşım iyi başvurudan dolayı kredi notum düşük sadece yardımcı olursanız sevinirim

  2. ismail başer dedi ki:

    banada 20000 lazım yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir