1122 Smsle Turkcell Kredi Notu Öğrenme

Eğer Turkcell’liyseniz kredi notunuzu kolayca öğrenebilirsiniz. Turkcell ve kredi kayıt Bürosu işbirliği ile hayata geçirilen bu yeni servis sayesinde siz de kredi notunuzu sadece bir sms karşılığında öğrenebilirsiniz. Bildiğiniz gibi kredi notu tüketici için oldukça önem taşıyor.

Bankaların kredi verirken ilk baktıkları not olan kredi notu daha önceleri sadece bankalar tarafından biliniyordu. Ancak, şuanda tüketiciler de kredi notlarını kolayca öğrenebiliyorlar. Bankaların yanı sıra şuanda Turkcell’de yeni bir sisteme geçti ve 1122 smsle Turkcell kredi notu öğrenme imkanı sunuyor.

Turkcell’in sunduğu bu imkandan sadece Turkcell kullanıcıları yararlanabilecek. Eğer siz de Turkcell kullanıcısı iseniz yapmanız gereken çok basit.

T.C  kimlik numaranızı,doğum yılınızı aralarında bir boşluk bırakarak 1122’ye sms olarak göndermeniz dahilinde kredi notunuz size anında iletiliyor. Bu işlemin gerçekleşmesi için ise hattınızdan 9 TL gibi bir ücret kesiliyor.

 

>>> turkcell kredi notu sorgulama

Siz de kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız ve Turkcell kullanıcısıysanız hemen sms ile kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir