Yurtdışından Kredi Kullanımı

Türkiyede kredi kullanımı için şartların biraz ağır olması vatandaşları yurtdışı kaynaklı kredilere yönlendirmektedir. Yurtdışı kredi temini faiz oranlarının düşük olması nedeniyle tercih sebebiyken kredi almak için biraz yardım almanız gerekmektedir.

Yorum kısmımızdan bu konuyla ilgili sorularınızı bilgilerini ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Bir çok yabancı kredi veren kurum ve kuruluşlar yorum kısımlarından iletilerini göndermektedirler. Yurtdışında kredi veren yerler için yapacağınız başvurularda çok dikkatli olmanız ve kuruluşları iyice araştırmanız gerekmektedir.

Bu konuda dikkat etmeniz diğer bir nokta ise yurtdışı kredilerde vergilerdir. KKDF,damga vergisi, pul vergisi,katma değer vergisi v.s.Eğer şirketseniz promassary not ile kredi alabilirsiniz.Yalnız yurtdışından kredi almak istediğinizde illaki komisyon,vergi,kur kaybı ve para transfer ücretleri ile faizden kazandığınız avantajı kaybedebilirsiniz.

Türk internet sitelerinde değişik iletişim adresleriyle yabancı kredi veren kurumların  iletilerini görebilirsiniz. Bunlarında çok güvenilir olmadığını söyleyebilirim. Etiketlerde isimlerini paylaştık..

0 comments on “Yurtdışından Kredi Kullanımı
 1. FUNDA dedi ki:

  merhabalar benim içgiyim magazası acmak için 15.000 tl ye ihtiyacım var fakat 4sene once gecıkmelı bı odeme sebebı ıle suanda kredi çekemiyorum.yardımcı olabılırmısınız

 2. hasan dedi ki:

  Slm, EU 50.000 kredi kullanmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

 3. ayşe dedi ki:

  Acil 15000 tl lazim memurum aylik odemelerlr geri öderim lutfen geri dönüş yapin

 4. ÜLKÜ dedi ki:

  Genelde bu tip ilan verenler Afrika dan Nijerya gibi ülkelerden.. Adamlar geçim yolu diye bunu kullanıyorlar. isim isim verebilirim.
  Paul Evans
  Harry Fragnand BUNUN ADI OGBE OBED MESELA
  Colman John
  BUNLAR KENDİ İSİMLERİ BİLE DEĞİL.

 5. banu gürün dedi ki:

  bende acil kredi istiyorum yurt dışında biriyle görüştüm habire para istediler sonuç çıkmadı

 6. ali gesoğlu dedi ki:

  acil 10000 tl krediye ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

 7. elif dedi ki:

  banu hanım kimle görüştünüz bende birileriyle görüşüyorum da

 8. YAVUZ dedi ki:

  yurtdışı kredi kullanan varmı? yardım lütfen

 9. YAVUZ dedi ki:

  50.000 tl borç kapatma kredisi kullanmak istiyorum banka veya senetle olur aylık2500/3000 arası gelirim var.Acil cevap bekliyorum.

 10. iskender dedi ki:

  abilerim ablalarım sakın yabancılara güvenip paranızı göndermeyin afrika ve hinditan dolandırıcalrı faitih bank company.citibank yahoo hepsi sahtekar

  • haso dedi ki:

   selamlar memurum bankadan kredi çekmek suretiyle bana acil 20000 bin tl gerek yardımcı olacakların yardımını bekliyorum komisyon önemli degil

 11. BİLAL RECEP ARABUL dedi ki:

  Merhaba ;

  Bu hafta içerisinde 25,000 tl nakit talebinde bulunmak istiyorum.
  Sgklı çalışanım 5 yıldır özel bir hastanede çalışıyorum.
  Bordro ve gelir belgesi iletebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir