Yurtdışı Kredi Temini – Yurt dışı Kredi Kullanımı

Ülkemizde bildiğiniz gibi vatandaş kredi çekerek ihtiyaçlarını gideriyor. Pek çok banka tüketicilere sunduğu kredi imkanları ile onların sıkıntılarını gideriyor. Ancak, verilen kredi sonrasında uygulanan faiz oranı, vade ve ödeme zorluğu nedeni ile artık tüketici başka yollara başvuruyor. Malumunuz ülkemizde kredi kullanımı için şartlar bir hayli ağır. Bu yüzden yurtdışı kredi kullanımı  ile vatandaş ihtiyaçlarını daha uygun bir şekilde karşılamaya çalışıyor. Çünkü, yurtdışı kredi temini faiz oranları oldukça düşük olduğundan genelde bu yol tercih ediliyor.

Son yıllarda yurtdışı kaynaklı krediler oldukça moda oldu. İnternet üzerinden bu tarz kredileri sıklıkla görebiliyoruz.Ancak, yurtdışı kredi temini ederken son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle yurtdışı kredi temininde vergilere çok dikkat edin. Eğer illa ki yurtdışı kredi kullanımı yapmak istiyorsanız kurumları iyice araştırarak güvenilir olmalarına özen gösterin. Aksi takdirde faizden kazandığınız avantajı başka yönlerden kaybedebilirsiniz. Eğe yurtdışı kredi temin etmek istiyorsanız veya böyle bir krediyi veriyosanız yorum bölümünden birbiriniz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, eğer bu konuda deneyimleriniz veya bilginiz varsa bizlerle paylaşabilirsiniz.

0 comments on “Yurtdışı Kredi Temini – Yurt dışı Kredi Kullanımı
 1. hicran dedi ki:

  Lütfen acil 30000 bine ihtiyaç var 600 tl taksitlerle geri öderim lütfen yardım edin

 2. musa dedi ki:

  acil krediye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 3. fatih serer dedi ki:

  bedelli askerlik için kredi almam lazım.. yardımcı olacaklar arasın.

 4. Hasan dedi ki:

  50.000 EU krediye ihtiyacim var . Yurtdisi kredi konusunda yardimci olursaniz sevinirim.Ayda 1.500 EU geri odeyebiliyorum.

 5. yakup dedi ki:

  yurt dışı kredi kimden nerden nasıl alınır bilen varmı

 6. hakan dedi ki:

  acil olarak 30.000TL ye ihtiyacım var. Aylık 1000 lira olarak ödeme yapabilirim. Konu hakkında yardımcı olur musunuz.

 7. Hatice dedi ki:

  Memurum yurt dışı kredisi konusunda yardımcı olur musunuz kredi notum düşük

 8. emel dedi ki:

  yurtdisi kredi bilgisi almak istiyorum

 9. Fatih dedi ki:

  Arkadaşlar ben kullandım. Ama sandığınız kadar kolay değil. Ciddi sigorta parası ödüyorsunuz. Ayrıntıları buradan paylaşacağım.Allah herkesin yardımcısı olsun

  • Ali dedi ki:

   yurtdışından krediyi nasıl alıyorsunuz.detaylı bir açıklama yapabilirseniz çok iyi olur.

 10. gazi dedi ki:

  lütfen ne olursunuz bana yardım edin .benim acilen 7.500 tl ye ihtiyacım var.ne olursunuz düzenli olarak en az ayda 300 tl. öderim.çok zordayım allah için imdatıma yetişin

 11. dağıstan yeni dedi ki:

  yurtdışı kredi kullanmak istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

 12. Mehmet KARA dedi ki:

  Ankarada ikamet ediyorum. Kamuda memurum. Türk bankalarından kredi kullanamıyorum takipteyim. Uzun vadeli yurt dışı kredi kullanıp tüm borçlarımı kapatmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim Saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir