Türkiye Geneli Kredi Veren Tefeciler

Sayfamız üzerinden kredi ve borç verenleri para ihtiyacı olanlarla buluşturma amacındayız. Elbette yayıncılığımızda dikkat ettiğimiz hususlar olmaktadır. İhtiyacı olanlara para verecek kişiler bazı şartlar sunmaktadır bazıları senetle, bazıları komisyonla kredi vermekte bazıları sadece emeklilere veya öğrencilere kredi sağlamaktadır. Bunları öğrenebilmek için sitemiz yayınlarımız direkt site üzerinden veya mail yoluyla takip etmelisiniz. Bazen uzun bekleme süresinden veya beni arayan olmadı şeklinde serzenişler olmakta ama takdir edersiniz ki bu tamamen kredi sağlayanların şehir, meslek, ödeme şekli gibi seçiciliklerinden kaynaklanmaktadır.

Tefeci tarzı çalışanlar genelde bulunduğu illerde borç vermekteler o yüzden sitenin arama kısmından şehrinize göre arama yapabilirsiniz. Türkiye geneli kredi veya borç veren tefeciler ve diğer kurum ve şahıslar için daha güvenli ve temiz hizmet  için mail adresiyle iletişim kurulmaktadır. O yüzden aşağıdaki forma mail adresinizi girerek, Mail kurunuza gelen aktivasyon mailini onaylayınız.

 

E-Mail Adresinizi Giriniz:

 Bu sayfamız Türkiye geneli tefeci arayanlar içindir. Tüm ülke geneli başvuru takip ve kabul işlemleri yapılacağı için biraz daha yavaş ve dikkatli yapılmakta güvenilir bulunmayan kişilere itibar edilmemektedir. Tefeci telefon numaraları , tefeci adresleri, tefeci iletişim gibi bilgileri lütfen sormayınız.Sadece Mail kaydı yapılanlarla iletişime geçilmektedir.

0 comments on “Türkiye Geneli Kredi Veren Tefeciler
 1. ibrahim dedi ki:

  İstanbul acil senetle 3000 nakite ihtiyacım var 4200 şeklinde geri öderim aylık gelirim 2750 aylık 700 şeklinde rahatça öderim

 2. Emrah dedi ki:

  30000 tl ihtiyacım var.36 ay geri ödeme Plan’ı ile geri ödeyebilirim.teşekkürler

 3. Emrah dedi ki:

  30000 tl ihtiyacım var.36 ay geri ödeme planı ile ödeyebilirim.teşekkürler

 4. kerim dedi ki:

  35000 tl ihtiyacım var.36 ay geri ödeme planı ile ödeyebilirim.teşekkürler

 5. Faruk dedi ki:

  Acil nakıte ıhtıyacım var sartlara uyarım

 6. sonbozkurt dedi ki:

  Senetle borç para altın verenler uzun vadeli 96 ay 100000 ty ihtiyacım var memurum aylık 4400 tl maaş alıyorum

 7. Mehmet dedi ki:

  Çok acil 30.000 TL lazım, aylardır not bırakıyorum, ama bir sonuç elde edebilmiş değilim. Şu anda Kamuda kurumunda çalışmaktayım, 6 yıldır bu görevdeyim, Bankalardan kredi çekemiyorum, 2.500 TL maaş almaktayım, lütfen artık bir cevap yazın, lütfen…

 8. Recayi dedi ki:

  Acil 10000 tl ihtiyacım var bir yıl vadeli olmalı çalışıyorum

 9. Yılmaz DOĞAN dedi ki:

  Minumum “10.000 “tl.Maximum “25.000”tl. arasında senet karşılığında acilen nakit para arıyorum,,, Niyetim çok dağınık olan kredi kartları ve çevreme olan borçlarımı tek bir çatı altna toplayıp tek bir yere ödeme yapmak istiyorum.Aylık Minimum “3.000”tl. Ödeme olanağım var,,, eskiden senedin bir hükmü yoktu piyasa çeke itibar ediyordu,fakat yeni kanunda Senedin hükmü çok büyük,,, işlerim bozulduğu zaman Senetle aracımı elimden aldılar,,, istediğim para “50.000”tl.’nin altında olduğu için herhangi bir İpoteğe gerek olmamasına rağmen bizzat kendime ait yaşadığımız şehir olan İstanbulda “700.000”tl.tutarında tutarında Gayrimenkulum var,,, Tapu bizzat benim adıma Noter huzurunda Senetle Acil Nakit Vermek İsteyenler bana bu Numaradanda ulaşabilir, geri ödeme ister aylık faizi ödenerek bir kaç ayda istenirsede en az 3 ay,, en fazla 6 ayda tek parça halinde ödeyebilirim,,, Ciddi olup İlgilenenler Lütfen arasın,,,!!!

 10. hilal dedi ki:

  merhaba acil 25000 tl ye ihtiyacım var. çok acil senetle kısa vadeli geri ödemeli ciddi olanlar bugün iletişime geçsin.

 11. mustafa ak dedi ki:

  araç aldığımdan.açığım için 5000.tl..devletten maaş almaktayım….

 12. dibace7357 dedi ki:

  17.500 tl ye acilen ama çokkk acilen ihtiyacım var senetle senetsiz şartlarınız kabulümdür. Devlet memuruyum kamuda.
  Sinop

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir