Tefeci Bul, Tefeci Adresleri, Tefeci Telefonları

Tefeci arıyorum diyen arkadaşlarımız yazımızı dikkatli olarak okuyunuz.Hızlıca sonuca ulaşmak isteyenler biliyorum hemen tefeci adresleri ve tefeci telefon numaraları verin diyor ama siz okumaya devam ediniz.

Öncelikle sizlere şunu öneririm;

1)Tefecilik yasal olarak suçtur.

2)Tefeciye gitmeden önce bankaları denediniz mi?

Bankalar sicili bozuk olanlara veya kara listedekilere kredi vermiyorlar biliyorum ama hepsi değil. Garanti, Akbank veya Yapı Kredi gibi büyük bankalar vermeyebilir bilir ama Fiba Banka, burganbank ve Aktif Banka gibi bankalar özellikle kara listedekilere, kredi çekemeyenlere ve kredi notu düşük olanlar için sağladıkları krediler var. Öncelikleri bunları araştırınız. Onun dışındaki yöntemler için okumaya devam ediniz.

Daha sonra yapacağınız 2. yol ise PTT üzerinden kredi çekmeye çalışmak bir çok kişi internette sorunlu kredileriniz çıkartılır diye ilan veriyorlar ya bu kişiler size ptt den kredi çıkartıyorlar. Yani diğer bankalara göre pttden kredi almak daha kolay.

Yapmanız gereken 3. yok ise internetten kredi imkanlarına bakmak lazım. İnternet üzerine bir çok sitede kredi veren kimselere ulaşabilirsiniz. Talep çok olduğu için geri dönüşler yavaş olabilir ama özellikle sayfaların aşağısı yorum kısımlarından yazarak kredi ve borç imkanı sağlayanların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Tefeciliğe gelince; Tefecilik geleneksel yahudi mesleğidir. Bunun için bana göre bu kadar söz bile yeter o yüzden ilk 3 yolu denemek kafi ve tefecilerden uzak durmak gerekir.Sadece günaha girmenin ötesinde çok daha büyük felaketlere sebep olur daha fazla günaha girmenize ve zarar uğramanıza neden olabilir.Irz Namus canınız bile durma göre tehlikeye girebilir. Sizler için yukarıda 3 tane yol anlattım onları dikkate almanız yeterli olur.

 

43 comments on “Tefeci Bul, Tefeci Adresleri, Tefeci Telefonları
  1. feride dedi ki:

    Lütfen bi cevap yazin

  2. colkan dedi ki:

    Merhaba, İstanbuldayım ssk ve maaşım var acil 10.000 tl ye ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir